Special Days Image
Sayfa 224/308 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Akmerkezin defter değerini Panora ile karşılaştırmak pek mantıklı değil, zira muhasebe işlemlerinde akmerkezin gayrimenkul değerleri güncellenmiyor ama Panorada güncel değer muhasebelişiyor...

Akmerkezin garimenkul değerleme raporundaki fiyatı baz alırsanız ve piyasa değeri ile karşılaştırırsanoz Panoranın PD\DD çok yakın çıkıyor...

Saygılarımla...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sonunda bilen birileri mesaj için teşekkürler

2. Pd/dd den cok f/k ya odaklanmak lazim diye dusunuyorum gayrimenkul degerleme sonuclari defter degerini artiriyor panora ankaranin en kiymetli yerinde ancak kira gelirlerine buna yansitamayabilir. F/K ya bakarsak akmgy pagyo ve yggyo ya gore epey pahali kaldi yggyo en kazançlisi duruyor mevduatta epey parasi var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    225
     Alıntı Originally Posted by bobbygeneric Yazıyı Oku
    en son 2014 yılında bu forumda bundan daha saçma bir şey okumuştum atmanın da bir sınırı var. sermaye, özsermaye altındaki bir kalem sadece temettü ile ne alakası var.
    Dağıtılabilir karın %75'ini alıp ödenmiş sermayeye bölersen,bir lota düşen temettü miktarını bulursun...Benim için önemli olan;bir lotuma düşecek temettü miktarıdır..!! Defter değerinin yarısında olması da cabası,anlaşıldı mı? İşte böyle bir alakası var...

4. çok Şükür Allahım
    Yazdıklarım hayali kendi düşüncelerimdir;asla yatırım tavsiyesi olamaz....

5. Kimse yokmu?

MI 8 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu hissede küçük yatırımcı kalmamış galiba?

MI 8 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    225
    Ben hep burdayım...Temettü veriminde ilk 10 içinde ama fazla tanınmıyor...!Çok önemli değil,aldım yatıyorum...Düşse de,çıksa da umurumda değil...!Alacağım temettü yeter bana,diyenler, yazsa da olur yazmasa da...

8. Temettü ye kadar 6tlnin altına gelir mi

Sayfa 224/308 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •