Sayfa 265/308 İlkİlk ... 165215255263264265266267275 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mblbl Yazıyı Oku
    Orta vade için kağıt çok ucuz kaldı. 30nisandan sonra AVM açılır. Piyasa duzelirse 6 TL'ye gider. Piyasa kötüye giderse kağıt 3.60-3.80arasi olur. İnşallah bu virüs biterde zarardan kurtuluruz
    Mantıklı güzel bir yorum, hala kalan temettu var, elbet gece biter gündüz gelir, biraz alım yaptım buralardan temettulerıde ılave ettım, belki daha da düşer oradan alabilirmiydim, hayırlısı artık zaten 6 50 lerden buraya indi mübarek ramazan geliyor tahminim sene sonuna kadar 7 ila 12, param olsa ilave yapardım ama maalesef hepsi baglı, güzel bir hisse ederinin çok altında kaldı, yatırım tavsiyesi degildir

2. temettü için teşekkür ederim pagyo...alım için biraz daha düşmesini bekleyecegim 3,90 ve altından kademeli alım yapmayı düşünüyorum...

3. abi ne yaptın yaaaa, daha da düşer mi diyorsun??? 3,90 çok kötü olur sayın abim...inşallah gelmez oralara....

Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    temettü için teşekkür ederim pagyo...alım için biraz daha düşmesini bekleyecegim 3,90 ve altından kademeli alım yapmayı düşünüyorum...

4. valla normalde gelmezdi ama normal zamanlardan geçmiyoruz bu aralar...her gün rahmetli olan vatandaşlarımızın sayısı artıyor daha en kötüyü görmedik bence o yüzden bu avmler kapalı kalacak bir müddet daha...kaba bir hesap yaparsak 66 yıllık karı 12 aya bölersek aylık 5,5 milyon kar yazıyor....mart ve nisan kesin kayıp ay mayıs da bence öyle ayrıca şirketlerin zararından dolayı zam olayıda bu sene zor...bence seneye ufak bir temettü verir o da verirse...o yüzden biraz daha düşmesi normal...

5. seansı izliyorum, 4.12 den sağlam alıcı gelmeye başladı... spek birden yukarı atabilir kağıdı... dikkatli olmakta fayda var....

6. Bu hissede tahta sahibi kimse hissenin yükselmesini istemiyor

7.  Alıntı Originally Posted by mblbl Yazıyı Oku
    Bu hissede tahta sahibi kimse hissenin yükselmesini istemiyor
    Zamanı var bence spek mantığıyla düşünürsek, böyle zamanda çıkması imkansız, ama benim mantığımla böyle Zararda iken spek toplayamaz kimse satmaz büyük zararla, yukarı vurursa o zaman spek toplayacak zannedersem onunda zamanı hazirana doğru olur tahminimce,

8. spek 4 ün altını göstercek gibi, 3,80 li fiyatlardan alınabilir , 3,50 bile görülebilir, kriz uzarsa...
    tabi kriz uzarsa her şey olur... kimse bi şey diyemez...

Alıntı Originally Posted by Rehab Yazıyı Oku
    Zamanı var bence spek mantığıyla düşünürsek, böyle zamanda çıkması imkansız, ama benim mantığımla böyle Zararda iken spek toplayamaz kimse satmaz büyük zararla, yukarı vurursa o zaman spek toplayacak zannedersem onunda zamanı hazirana doğru olur tahminimce,

Sayfa 265/308 İlkİlk ... 165215255263264265266267275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •