Sayfa 246/308 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Geçen yıl dağıtılabilir kar yaklaşık 57 milyon iken bu yıl benim hesabıma göre yaklaşık 60 milyon yedek akçeler falan ayrıldıktan sonra yaklaşık 60-61 kuruş temettü verebilir diye düşünüyorum, muhtemelen bugün seans sonunda yönetim kurulunun teklifi belli olur...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    umarım bir iki kuruş daha yüksek temettü açıklar sayın zars...

2.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    paylaşılan bilgiden güç doğduğuna inanıyorum sayın bloodsoldier umarım forumdaşlar tarafından ukalalık olarak yorumlanmaz...
    Panoranın aldığı kararlarda, dağıtılabilir karın minimum %75 ni ortaklarına dağıtacak diye bir bent var... Yani minimum 52 kuruş verecek anlamına geliyor.... Şirket ise dağıtabilinir karın yaklaşık %90 üstünü dağıtıyor geçmiş yıllara bakılırsa...

Yüksek hedefleri olan ve cesur olan insanlar çoğunlukla daha başarılı oluyorlar hayatta...

Saygılarımla...
    o zaman iyi hemde çok iyi
    Borsada fiyat yoktur, trend vardır. Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Yanılmıyorsam temettü bürüt kar üzerinden veriliyor...geçen yılın üzerinde temettü bekliyorum...

4. sn emektar abi, sizce ne kadarlık bir temettü bekliyorsunuz? teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Yanılmıyorsam temettü bürüt kar üzerinden veriliyor...geçen yılın üzerinde temettü bekliyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Yanılmıyorsam temettü bürüt kar üzerinden veriliyor...geçen yılın üzerinde temettü bekliyorum...
    Dağıtılabilir kardan verilir. Çok komplike hale getirmeye gerek yok altı üstü 300 kusur dükkan. Kiraları toplanıyor masraflar çıkıyor kalan dağıtılıyor işte.. bir de gayrimenkulün değer artışı kar olarak giriyor bilançoya ama bu zaten nakit değil kağıt üstünde defter değeri şu malüm dostlarımızın çok sevdiği defter.. kiraya ve masrafa bakmak lazım sonuçta sadece dükkan...

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Temetru hisselerini çok sevmem, ama hissenin grafiği etkileyici, onun için aldım bir miktar, saygılar ytd

7. Temettü verimi çok iyi temettü 60kurus bekliyorum. Hisse maliyetini çok düşürecek. İnşallah

8. 0.64 kurus temettu acikladi

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 246/308 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •