Sayfa 243/308 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bedirhan52 Yazıyı Oku
    61.890 kar aciklamiş onceden yaniş mi goruyorum.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O vergi dairesine bildirilen kar, finansal rapor bugün yarın çıkar...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

62.539 000 konsolide kar var hayırlısı olsun

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Gecen seneki satislar 67 degil 82,fintablesden almissiniz yanlis o.satislarini 6m artirmis gecen yila gore,esas faaliyetlerinden diger gelirler kalemi gecen sene 13 iken simdi 5 gelmis.satislarin maliyeti gecen sene 20 iken simdi 23 olmus.bu kalemlerden 11m eksigi var iken satislar 6m artmasiyla boyle bir tablo cikmis malesef.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 2019 da 28 isyeri cikmis 20 yeni is yeri gelmis.satislarin sadece 6m artmasinda bu etkili olmus sanirim.bu bosalan 8 isyeri yeniden tutuldumu ,yada bos dukkan durumu su anda nasil ilk bilanco da gorebilecegiz sanirim bunu da.satislarini sadece yuzde 7 artirabilmis bos dukkanlarin etkisi oldu bunda sanirim birde ekonomideki bozulmadan dolayi yapilan iskontolar ile birlesince boyle bir tablo ortaya cikmis.daha detayli yarin incelemek lazim tabii,yuzeysel bakinca durum boyle

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kar esas faaliyetlerden diğer gelirler kaleminde tahmin edemediğim eksilme yüzünden beklediğimden düşük geldi...beklentim en az 69 milyon idi...temettü beklentim değişmedi...tahminim 60-62 kuruş arası...

6. Sabah hisse fiyatlarina etkisi nasil olur acaba?

7. Boş olanların biran önce sağlam kiracılara kiralanması gerekiyor, en son geçen hafta uğradığımda yemek katında bulunan D and R mağazasının kapanmak üzere boşaltıldığını gördüm Kuzu Effect e açılmış galiba, yanında yanılmıyorsam adidas vardı oda boş, bir alt katta ön cepheye bakan 3-4 dükkan boş, açılmak üzere olan 2 tane dikkatimi çekti Tepe Home ve Timboo Cafe...zaten yanılmıyorsam yüzde 96 doluluk oranına göre değerleme raporu çıkarılıyor ama yeni kiralama olmaz ise o oranın altına inebilir doluluk oranı zira sadece DR mağazasının alanı bile çok büyüktü diye hatırlıyorum...

Sayfa 243/308 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •