Sayfa 188/308 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. bu kagıt neden düşmez acaba ne oldu buna...gel artık 4 lere dogru...

2. Sayın konkasor34, Akmerkeze bakarmısınız lütfen, an itibariyle %17 civarı artıda...

Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    bu kagıt neden düşmez acaba ne oldu buna...gel artık 4 lere dogru...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Sayın konkasor34, Akmerkeze bakarmısınız lütfen, an itibariyle %17 civarı artıda...

işlem adeti 49000...

4.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    işlem adeti 49000...

Dombul parmak bence ben sattım dombula gönderdim

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. evet bende akmerkezleri 21,4 den sattım geri gelirse alırım...ama pagyo canımı sıkıyor neden düşmez bu hisse...

6. Sn thinktank, yuzde 75 hesapladim. En dusukten avm eskiyor, belki bazi yenileme isleri cikabilir diye.

Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Günaydın sayın tyson, ben bardağın boş tarafanına bakmayı seviyorum, optimist bir yaklaşım hesaplamanızda net karın yüzde kaçınının dağıtılmasını ön görüyorsunuz?

7. Sayın tyson, ben karın %90 ve üstü dağıtacağını düşünüyorum, kasada nakit dağıtmayı planladığı temettüden az çıkarsa gene temettüyü 2. ve 3. taksitlendirmeye yönelebilir diye düşünüyorum, yıl başında belli bir ölçüde kiraya zammıda göz önünde bulundurmak iyi olur. Tadilat ve tamirler için kredi kullanıyorlar....

Diğer taraftan ilk altı aylık net kar 30,2 milyon TL hisse başı kar 0,3471 , yılın en iyi çeyreğininde önümüzde olması hala 70 kuruşluş temettü içi umutlandırıyor...

Saygılarımla...

Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    Sn thinktank, yuzde 75 hesapladim. En dusukten avm eskiyor, belki bazi yenileme isleri cikabilir diye.

8. sn thinktank, 4.77 oldu.
    70 kurusu duyanlar geldi

Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Sayın tyson, ben karın %90 ve üstü dağıtacağını düşünüyorum, kasada nakit dağıtmayı planladığı temettüden az çıkarsa gene temettüyü 2. ve 3. taksitlendirmeye yönelebilir diye düşünüyorum, yıl başında belli bir ölçüde kiraya zammıda göz önünde bulundurmak iyi olur. Tadilat ve tamirler için kredi kullanıyorlar....

Diğer taraftan ilk altı aylık net kar 30,2 milyon TL hisse başı kar 0,3471 , yılın en iyi çeyreğininde önümüzde olması hala 70 kuruşluş temettü içi umutlandırıyor...

Saygılarımla...

Sayfa 188/308 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •