Sayfa 122/122 İlkİlk ... 2272112120121122
Arama sonucu : 976 madde; 969 - 976 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Maaş gelsin de alalım

2. sayın dudu maliyetniz 8 tl imiş benim maliyetim sizden daha düşük fakat 200 hareketi engellenemez derken burayı okuyup 140 lardan veya 130 lardan maliyetlenenleri de düşünmek gerekir siz 8 tl maliyet ile antalya da corona içebilirsiniz ama yüksek maliyetli insanlarıda düşünmek gerekir diye düşündüm

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben de bu aksam huzurla iri bir denis levregini gomdum.
    Yanina da bir corona bira actirdim.
    Syg,
    Afiyet olsun, nefis..

Ben de bu yaz Datca'daydim; oranin yerel baliklarindan ve cupra yedim. Insallah bir gun temettulerle de yemek kismet olur..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,886
     Alıntı Originally Posted by capg Yazıyı Oku
    sayın dudu maliyetniz 8 tl imiş benim maliyetim sizden daha düşük fakat 200 hareketi engellenemez derken burayı okuyup 140 lardan veya 130 lardan maliyetlenenleri de düşünmek gerekir siz 8 tl maliyet ile antalya da corona içebilirsiniz ama yüksek maliyetli insanlarıda düşünmek gerekir diye düşündüm
    Demek istedigim en az 5 defa temettu alacaklar ki maliyetler de cok asagida kalacak bu arada kagit da yukseleceginden ara iyice acilacak.
    Lazim olan inanc ve sabir.
    Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir."

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Demek istedigim en az 5 defa temettu alacaklar ki maliyetler de cok asagida kalacak bu arada kagit da yukseleceginden ara iyice acilacak.
    Syg,
    Demek istediğinizi ben çok iyi anlıyorum fakat klasik türk yatırımcılar yanlış anlayabiliyorlar yazarken daha dikkatli olmak gerekli bu arada afiyet olsun

6. Ne kadar anlatılsa da, bazı tecrübeler yaşanarak öğrenilecek.
    Bunun başka çaresi yok.
    Su akacak, yolu yine kendi bulacak..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Syg,
    Üstad, sizde kendinizi yormayınız.
    İnsan, bazen gözünün önündekini bile göremiyor ki, uzaktakileri seçebilsin

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,886
    Bir sure sessiz kalmak ve akisa konsantre olmak en dogrusu sanirim.
    Herkes tecrubeleri kadar anlayabiliyor zaten.
    Yasanmasi gereken seyler var herkesin.
    Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir."

Sayfa 122/122 İlkİlk ... 2272112120121122

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •