Sayfa 378/549 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 4386 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Benim nazarimda Koc ailesinin kurumsal imaji Tupras tan daha fazla deger kaybetti

2.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    Benim nazarimda Koc ailesinin kurumsal imaji Tupras tan daha fazla deger kaybetti
     Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    Endeks ralli yaparken kaybeden nadir yatirimcilardaniz...
    Çöldeki kutup ayilari Tupras hissedarlarınin fotografini mağaralarinda duvara aşmıştır...
    Tabela şirketi hisselerinin bile kazandırdığı bistte ulkenin en saglam..kurumsal..dedikleri hisse resmen anamizi hüngür hüngür ağlattı...
    Yahu anladik temettu verimi dusme"ihtimali" var...sanki giden tum hisseler temettu ustune temettü verecek...sanki diger sirketler arsalarinda karunun hazinesini buldu da Tupras battı
    Bir kusur liralik hisseler iki basamakli rakkamlara ulasmis tarhi zirvelerinin zirvesinde... ulkenin enerjisini damarlarina pompalayan sanayimizin kalbi yilin en dusuk rakkamlarina degdim degecem diyor..Tup nireden nereye gelmis...
    Koc koc deriz onlarda kör..sagir..dilsiz...
    O karsilastirdigin sirketlerin 5 ve 10 seneleri ile de karsilastir derim.
    Bir de acaba onlardan biraz yuklu alsan ne olur acaba hic dusundun mu?
    Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

3. Vakti gelince bu da gidecektir..
    O vakti bilemedigimiz icin surekli hissedeyiz.
    Veya gavurlarin dedigi gibi "time in the market is better than timining the market"..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

4.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    Benim nazarimda Koc ailesinin kurumsal imaji Tupras tan daha fazla deger kaybetti
    Ne yaptilar bilanco makyaji mi??
    Insider trading mi?
    Aileden birisini sirketin basina mi getirdiler??
    Temettu vermek yerine ikide birde bedelli mi yaptilar?
    Gurup ici sirketlere kar transferi mi?

Syg,

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ne yaptilar bilanco makyaji mi??
    Insider trading mi?
    Aileden birisini sirketin basina mi getirdiler??
    Temettu vermek yerine ikide birde bedelli mi yaptilar?
    Gurup ici sirketlere kar transferi mi?

Syg,
    Dudu hocam Ereğli ne durumda?

6.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    Koç bu duruma çok üzüldü kumbar

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Dudu hocam Ereğli ne durumda?
    Iyi, selami var..

Syg,

8. Hisseye aşık olmak; kör eder, can yakar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

Sayfa 378/549 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •