Sayfa 381/533 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 4261 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by Yuri Gagarin Yazıyı Oku
    Koç ne yapsın? hepimizden daha çok Tüpraş hissesi onun elinde ama eminim ki elinde 100 lot olan insandan daha rahattır.
    https://odatv.com/rahmi-koc-hastaney...-17121910.html

Bunu bile acikladiklarina gore olaganustu bi durum olsa aciklarlardi adamlar..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

2.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    trend kırılmış görünüyor. sıkıntılı bir görüntü...

Dun aksam grafik uzerinde bendebiraz calistim. Bunun ben kanal disina sarkitma olan ayı tuzagi oldugunu dusunuyorum. Altta 3. 4.kez destek yapip dondugu 117 destegi var.117 ye kadar salabilir yani bu hafta ordam donmesi lazim diye dusunuyorum. Bilancoyada yonetim kurulu kar ve genel kurul kararlarinada 1 aydan az kaldı. Sabır diyelim herkese hayirli hafta sonlari..

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hic kimse sikmasin canini..
    Her sey duzelir zamanla..
    Batacaksak Tuprs'da batalim.
    Anlatirken gurur duyariz torunlara..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

Fredy yazmazsa işimiz iş😂ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    8,932
     Alıntı Originally Posted by EmergencyFirePump Yazıyı Oku
    Dun aksam grafik uzerinde bendebiraz calistim. Bunun ben kanal disina sarkitma olan ayı tuzagi oldugunu dusunuyorum. Altta 3. 4.kez destek yapip dondugu 117 destegi var.117 ye kadar salabilir yani bu hafta ordam donmesi lazim diye dusunuyorum. Bilancoyada yonetim kurulu kar ve genel kurul kararlarinada 1 aydan az kaldı. Sabır diyelim herkese hayirli hafta sonlari..

inşallah tuzaktır ama son 10 gündür izlediğim kadarıyla her güvenli liman diyip gelene malı verdiler.

teknik olarak olumsuz yerde durdu.. yine de tahtanın adı TÜPRAŞ olduğundan düşüyor gösterip fişekleyede bilir..

benim gördüğüm teknik olarak ezilme var, yabancı çıkışı var... bu da görüntüyü kısa vadede olumsuzluğa itiyor..
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

6. Başkanı*Ömer M. Koç:
    *
    “Risk politikaları çerçevesinde operasyonlarını başarı ile yöneten Tüpraş, 2018’de de işletme sermayesini ve güçlü bilançosunu korumuştur. Sürdürülebilirlik adına yatırımlarına devam eden şirketimizin son 13 yılda rafinajda yaptığı toplam yatırım tutarı 6 milyar ABD dolarını aşmıştır.”

Suanki piyasa degeri ama 5 milyar dolar yersen...

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://odatv.com/rahmi-koc-hastaney...-17121910.html

Bunu bile acikladiklarina gore olaganustu bi durum olsa aciklarlardi adamlar..

Syg,
    Buradan ortağımıza geçmiş olsun diyelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    8,932
    endeks 121,500 üstünde tutunailirse bravo.. tutunamazsa 118 binleri görmek ister..

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Sayfa 381/533 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •