Sayfa 466/819 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 6549 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Belli seviyede yabanci satışını karşılayacak emeklilik fonu, yerli ortak ya da piyasa yapıcı yok. Meydan boş vurdukça vuruyorlar. 114 de geldi bugün de eksi maşallahi var. Belki Halkbank mahkeme haberi sonrası bir ümit bankalarda açığa satis yasağı biter. Yakasını birakirlar Tuprasin yoksa şirketten, hakim ortak aileden, yerli fonlardan, emeklilik fonlarindan hayır çıkmayacak. YTD

2. Yine verirler kardes...
    Yalniz ben bundan sonra Tupras kurumsaldir...saglamdir..falan filan diyenlere cok fena kizarim😎 uc bes hafta ben de demistimn dikkate almayiniz o dediklerimi

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    İnanın bana çözüm yazmaktır... Yazmama fikrinden vazgeçin.....

Yazın fikrinizi söyleyin, soru sorun... Forumun amacı bu değil mi zaten?

Diğer arkadaşlar, yazı ile ilgilenmiyorsanız okumaz geçersiniz... Bu kadar...

İnanın kalp kırmaya gönül koymaya değmez... Bazen bu forumlarda saatlerce nette arayıp da ulaştığımız bilgilere 1 dk içinde ulaşabildiğimizi de unutmayalım...
    Sayın Selka ;nezaketiniz için teşekkür ederim.Bilmediğimiz bir konuda bilen birisine inanın soru sormaya bu yaşta çekinir hale geldik.Bedelsizi, bedelliyi ,temettüyü senin benim onun istemesi ile getirebilecek kadar dar bi düşünce var mı acaba..Yukarda ki yazışmaları,hakaretleri sizde okuyorsunuz.Ne yazılirsa yazılsın iyiyi kötüye,kötüyü iyiye yoran bu ters düşünceler gerçekten yoruyor..Herkesin kazancının hayal ettiği kadar olmasını temenni ederim.NOT:Teknik ve temel bilgim yoktur ve insanlığınızın yanı sıra sen gibi değerli arkadaşlarımdan okumakta kazanımdır benim için.Teşekkürler Sayın Selka..YTD

4. Bu tupraş ta çıkan fonlar da kaç milyon lot kaldığını nasıl görülür bilen varmı hangi fonlar satışta.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bir süredir yakından izliyorum. Tüpraş son dönemde kesinlikle petrol fiyatlarına göre hareket ediyor. Petrol düşerse düşüyor, yükselirse yükseliyor.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yine elimiz bogrumuzde kaldi...

Bugun de zengin olamadik..

Oysa ne de guzel hayaller kuruyorduk.

Araci kurumlar yerlisi yabancisi 180-200 bol keseden salliyorlardi..

IMO 2020 geliyordu.

Neyse...

Saglik olsun..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

7. şimdi ana fikir tüpraş buralardan çıkışa geçmeyecek mi ?

8. seans başında biraz ekleme yaptım

ytd

Sayfa 466/819 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •