Sayfa 518/789 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 6308 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. bizim insanımız hala kolay yoldan para kazanma derdinde. hisseyi alayım yüzde 8000 bedelsiz açıklasın tavan olsun da parayı götüreyim derdinde. 4 gün önce telekonferans sunumu eklendi. kim açıp okudu acaba ?

https://tprstaticfilessa.blob.core.w...ans_Sunumu.pdf

Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Dudu hocam Merhaba,

Tüpraşı kaçtan almalıyım sizce? çok teşekkürler, emeğinize sağlık
    Dedim ya bi .oktan anlamam..

Ustadlar varken baslikta onlara sor bence..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    bizim insanımız hala kolay yoldan para kazanma derdinde. hisseyi alayım yüzde 8000 bedelsiz açıklasın tavan olsun da parayı götüreyim derdinde. 4 gün önce telekonferans sunumu eklendi. kim açıp okudu acaba ?

Kolay paranin tadi hic bir seyde yoktur..

Manipulator de bu zaafi kullanir sonuna kadar..

Kullanmali da.

Biz burada niye bekliyoruz 7-8 senedir?

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    bizim insanımız hala kolay yoldan para kazanma derdinde. hisseyi alayım yüzde 8000 bedelsiz açıklasın tavan olsun da parayı götüreyim derdinde. 4 gün önce telekonferans sunumu eklendi. kim açıp okudu acaba ?

Ben okudum guzel bir sunum olmuş...Olumsuz bazi kuresel durumlari sefff bir sekilde aciklamislar.Bilancoyu tekrar inceleyecegim.
    Emeksiz yemek derdindeler...

Burada bazı arkadaşlara katılmıyorum.Şimdi babamın yerine ben yazıyorum.Tüpraş halka arz ediliyor diye star tv,show tv de vakti ile( ben universiteyi 1992 kazandım ve hatirliyorum 1996 mezunuyum.Ya 1992 de veya 1996 arası aldi) Babam hiç satmadı.Temettüler ile ustüne aldı.En son 2001 yılında BEDELSİZ hisse vermiş.TÜPRAŞ tarihinde hiç bir zaman bedelsiz vermemiş ki..Babam gibi insanların BEDELSİZ hisse isteme hakkına TÜPRAŞ YÖNETİMİ haricinde kim karşı çıkabilir..Tamam siz BEDELSIZ istemiyebilirsiniz ama elinde 25 yıldır hisse bulunduranlarinda hakkı olduğunu bi kenara bence yazın.Dolayısı ile her düşünceye saygıya varım ama ısrarla bedelsiz hisse vermeyecek düşüncesine katılmıyorum.Aselsan/petkim/tekfen sizce BEDELSİZ hisse vermiyorlar mı?Onların yöneticileri uygun görmüş ki vermişler..Bizde saygıyla baştacı deyip geçiyoruz..YTD

Cümlemde bedelsiz vermemiş ki değilde vermemiş mi olacaktı.Son olarakEğer bir hissede bekleme sabrınız varsa temettü de/bedellide/bedelsiz de o hissenin tabiatında vardir.Hatirlayanlar brisayı düşünün,aklimda kalan oyle bir düşüş yaşadı ki en son bir bedelsiz verdi ve sonucunu hep birlikte gördük.Bence çekişmeleri bırakalım ve her şeyin hayirlısını dileyim.Eğer trade edebilen varsa,teknikten anlayıp çok güzel paralar kazanan varsa o arkadaşlarida candan tebrik ederim.YTD

Hasan bey sizede şu soruyu sormak isterim.yüzde 8000 bedelsiz açiklasa tavan olsunda parayı götüreyim derken ben bu düşünceye ve bu düşüncenin altinda yatan duyguya karşıyım..Dün hisseyi alan adama kısmetinde varmış demek güzel bir düşünce şekli değil mi? 25 yıldır bekleyen ben ise yüzde 8000 bedelsiz açıklansa sevinmek benim hakkımdır.Sadece bu konuda değil,sosyal hayatta da bi türlü saygıyı yakalayamadık.Hep üste çıkma, hep karşı görüş ,karşı savunma..YTD

8.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Hasan bey sizede şu soruyu sormak isterim.yüzde 8000 bedelsiz açiklasa tavan olsunda parayı götüreyim derken ben bu düşünceye ve bu düşüncenin altinda yatan duyguya karşıyım..Dün hisseyi alan adama kısmetinde varmış demek güzel bir düşünce şekli değil mi? 25 yıldır bekleyen ben ise yüzde 8000 bedelsiz açıklansa sevinmek benim hakkımdır.Sadece bu konuda değil,sosyal hayatta da bi türlü saygıyı yakalayamadık.Hep üste çıkma, hep karşı görüş ,karşı savunma..YTD
    size katılıyorum. kesinlikle lafım size değildi. bu bedelsiz muhabbeti burda ve aselsanda çok dilleniyor.
    o yüzden biraz genel olarak söyledim. sakın beni yanlış anlamayın.
    ama bedelsiz hisseyi yüzde 20 yükseltecek anlamı çıkartıyor bir çok kişi. bu çok yanlıştır.
    aselsanda son bedelsiz sonrası yabancı kazandıgı tüm bedelsizleri satarak hisseyi çok güzel zirveden dibe vurdurdu.

Sayfa 518/789 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •