Sayfa 538/538 İlkİlk ... 38438488528536537538
Arama sonucu : 4303 madde; 4,297 - 4,303 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Ne demek istedigim anlasilmamis.Sanirim ben yeterince acik olamadim.
    Son gunlerde hisse gun icerisinde guclu ve yukari egilimli goruntu sergiliyor. Ayni bugunde oldugu gibi.Fakat seans sonu ozelliklede karanlik odada 3-4 kademe dusukten kapatiliyor.Bunun sebebi ne olabilir ? Fiyati dusuk tutup ertesi gunde toplamaya devam etmek icin mi?Yoksa hisse dusus trendinde kabul edildiginden,cikis tepkisel kabul edilip satis yapilmasindan mi ? Bu ayrintiya dikkat cekmek istemistim.Sanirim bu durum benden baskasinin dikkatini cekmemis.
    100 Liranın üzerindeki hareketler dikkatimi çekmiyor. Ne zamanki 100 Liranın altına düşer o zaman bu ince ayarlara girmeye başlarım. Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Son yazışmalara bakıyorum, üslub hedefi hep göbeğinden vuran borsa kurdu edası...Hisse için verdiği rakamlara bakıyorum, “yav ciddiye almalı mı ki” diye bir daha okuyorum. Sonra ciddiyet bir anda (sağ üst köşedeki rakama bakınca ) dağılıyor. “Hadi canım benim” diyesim geliyor. Size de oluyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

3. Bugünde böyle geçti,yok 100 tl nin uzerinde ki hareketler ilgimi çekmiyor,yok 98 TL.Bu düşüncelerin kime ne faydası var bilmiyorum.Twitter zaten okumaya doyum olmuyor.Ne diyelim herkesin gönĺüne göre olsun..YTD

4. Maliyeti yüksek olan arkadaşlar da üzülmesin,sabretsin.Her şeyin başı sağlıktır.YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    8,966
    tüpraş spor desek belki yükselirdi.. bizim borsa tam kumar işi....

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

6. Aha haaa,Sayın laguna ; bak bu espri çok güzeldi😊YTD

7. Şöyle düşünüyorum : Şirket geçen yıl sonundaki kadar veya ondan cüzi bir miktar daha az kar açıklasaydı , hisse gene bu satışa maruz olur muydu ?
    Geçen seneye göre yüksek kar etseydi kesin yükselirdi fiyatı , bu beklenti normal olurdu.
    Düz mantık ile bakarsak , iki yılın karını topla ve ikiye böl
    Çıkışın başladığı nokta ile , gittiği tepe noktasının ortasını bul , hissenin geleceği yer orasıdır .
    (Biraz şaka iyi gelir . İyi akşamlar )

Sayfa 538/538 İlkİlk ... 38438488528536537538

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •