Sayfa 570/991 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Tek hisseye uygun dip noktalara yakin yerde girmeyi seviyorum. Ama sepet elebtte daha iyi. Lakin takip etmek zor oluyor. Banvit, vakbn, lokmn hep fullediklerim. Hedefim dip tepe yerine, dizden full alip, omuzdan full satmaktir. Üzülmek her iș te var. Yukaridan maliyetlenenlere tavsiyem üzűlmemeleridir. Tuprs zarar ettirmez. Kardan zarar ettirir...
    Diğer bir husus, amacim asla ukalalik etmek değildir. Çok dolu ve tecrubeli bjrisiyim. Çok zeki değil, tecrübeli. Algorithm alrin ciğerini zarar ede ede ōğrendim. Sabah hiss alip akșama yiğinla zarar ettiğim oldu. Rakamlari buraya yazmak istemem. Ama hani bir műsibey denir ya o misal.. Kulağimin arkasi dahil gitti. Acemi iken bir günde... Neyse... Hoca yada bilirkiși değilim. Bir arkadaș üstadkar var demiș. Üstad değilim. Ama bu piyasalara çok girdim çiktim. Șunu belirtmeme izin verin. Para kaybetmek inanilmaz unutulmaz dersler ve izler birakti. Bunlari paylașmak belki tecrubelerimin zekatini vermek istiyorum, o kadar..
    Eğer yazdiklarimi ukalalik yada irrite ile karșiliyorsaniz, yaniliyorsunuz. Amacim kendi yașadiklarima paralel doğrulari yazmak..

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Selka;sizi beğenerek okuyorum.Bende biraz zarardayım,buralardan alan arkadaşları da tebrik ederim.Yorulmayın ve teknik bilginizi paylaşın.Selamlar.YTD

2. Tupras ts isler gecici...sikinti olan ulkeye dair olumlu hikaye yok...
    Tecrubelilerin dedigi gibi sepet ve beklemek uzun vadede her seyi telafi edecektir.

3.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Trendi aşağıya kırar mı

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Belli ki bazı şeyleri yaşamamışsınız.O yüzden yaşamak istemiyorsanız tek hisse almayın çünkü sonra tecrübenizi kullanacak nakdiniz kalmayabilir....
    Teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by Rxpuhayrani Yazıyı Oku
    Syn selka lutfen trollerle diyaloga girmeyin. Bos provakatif insanlarla zaman tuketmeyin. Sizi duduyu rxpu yu wiseinvestor yucini uye oldugumdan beri bilirim. Enerjinizi tuketmeyin. Aktif kullanici degilim ama nerede ne yazdiginizi arada okurum.

Syg
    Sn.RXPUhayranı, bende sizi diğer forum başlıklarından bilirim, zevkle okurum.. Çok teşekkür ederim... Bol kazançlar dilerim...

Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın Selka;sizi beğenerek okuyorum.Bende biraz zarardayım,buralardan alan arkadaşları da tebrik ederim.Yorulmayın ve teknik bilginizi paylaşın.Selamlar.YTD
    Sn.Ozan belki 120-115 bandından TUPRS ı satmak gerekirdi.. Açık yazmak istiyorum.. O zaman TUPRS satış yönünde bir iki yazım oldu. Ama artık 102 TL ler de satmak mantıklı değildir... Dip olmasak bile dibe çok yakın yerlerde olduğumuzu düşünüyorum. Buradan yapılacak satış ile arkadan bakmak olasıdır. TUPRS endeks hissesi olmasına rağmen çok zaman endeks ile beraber hareket etmemiştir..

Sabırlı olmakta fayda var. %10 mevduat faizlerinin ve Altının ons unun 1650 USD lara geldiği, USD ın 6,20 TL leri zorladığı yerlerde yaklaşık 150 TL den 100 TL ye gerileyen TUPRS almak bence şu ara yapılması gereken en mantıklı iştir...

Mesela Vakbn 5 TL ve altına gelsin 5,00-4,50 TL de arasında kademeli FULL alırdım...

VAKBN 4,00 TL elbette olur.. Ama VAKBN şu an 5,87 TL...

Ama TUPRS değil....

15 yıllık bir KY olarak tecrübem şunu der...

"Ucuz ne ise onu al! Bekle, pahalanınca Sat!"

Şu an endeksin en ucuzu "TUPRS"...

Bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Tupras ts isler gecici...sikinti olan ulkeye dair olumlu hikaye yok...
    Tecrubelilerin dedigi gibi sepet ve beklemek uzun vadede her seyi telafi edecektir.
    Sn.Uzunvade benzer düşünüyoruz.. Bende sepet yapabilirim.. Ama yukarıda izah ettiğim gibi.. BIST 30 da en ucuzu TUPRS... Ben hep en ucuzunu aldım...

Bol kazançlar...
    https://www.youtube.com/watch?v=4IjELP-EiUY
    Mart 2019 de yani 13 AY önce demişim..

5.  Alıntı Originally Posted by Rxpuhayrani Yazıyı Oku
    Syn selka lutfen trollerle diyaloga girmeyin. Bos provakatif insanlarla zaman tuketmeyin. Sizi duduyu rxpu yu wiseinvestor yucini uye oldugumdan beri bilirim. Enerjinizi tuketmeyin. Aktif kullanici degilim ama nerede ne yazdiginizi arada okurum.

Syg
    Trollük ne yazmışım acaba burada?Size zahmet redlist ediverin beni.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Trollük ne yazmışım acaba burada?Size zahmet redlist ediverin beni.
    Sn.ZDX kastı siz değilsiniz...

Ben 2018 yılında USD yükselecek diye "USD da yükseliş kaçınılmaz" başlığında yazıyordum...

USD 7,21 TL olunca o başlıkta, " USD almayın. Bu noktadan fiyattan USD alırsanız nikahlı eş gibi yanınızda taşırsınız. Borsa ve bankalar çok ucuz, USD satın banka alın" dediğimde o sayfadaki TROL grubu üzerime çullanmışlardı...

Bende kendimce o gruba cevap yazıyordum.. Lakin, haklı olmama rağmen gücüm onlara cevap yazmaya yetmemişti...

Ve bende o sayfada bir daha yazı yazmam deyip 2018 Ağustos ayından itibaren tek bir satır dahi yazmamış ve küşmüştüm...

Sn.RXPU hayranının kastı sanırım bu idi, yanlış anlaşılmasın...
    https://www.youtube.com/watch?v=4IjELP-EiUY
    Mart 2019 de yani 13 AY önce demişim..

Sayıb selka,kıymetli bilgiler için teşekkür ediyorum tekrar.Ben hisseyi alıp satamam,o yeteneğim yoktur.Bi yerden alıp bekliyorum..😊Artık nasipte ne varsa.Allah razı olsun sizlerden,bilgi verenlerden.Eşek ölür semeri kalır Selka..İyi geceler herkeşe😉YTD

8. Yarın 100 altını görür mü ? 95 hedef

Sayfa 570/991 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •