Sayfa 752/990 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon
Arama sonucu : 7917 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Benim sistemde haftalık periyot şöyle bir çizgi çıktı..Çalışır çalışmaz ; bilinmez

66.20 olarak güncellenmiş değer...

Süper yazı koymuştum silinmiş korku dağları aşmış birilerinin tekerine çomak soktuk demekki şikayet şikayet edenler korkunun ecele faydası yok.

Bu kriz korkunç bir kriz bu krizden etkilenecek şirketlerin önde gidenleri enerji şirketleridir.

Tüpraşa dikkat tüpraş bu krizde ne kadar zarar görür yabancı takaslarını her gün takip edin yabancılar bir çok şirkette hisselerini yok pahasına satıyor.

Böylesine devasa krizde koç holding krizi ne kadar yönetir.

bütün dünya para basıyor, misal ABD 2 trilyon dolar, AB yine aynı, Japonlar, ruslar, hepsi para basıyor.
    Bizde para basacağız, bir şekilde insanlara para vereceğiz. peki.
    bu durumda borsaların, dip üstüne dip yapması normal mi....hayır.
    anormal olur.
    şok geçtikten sonra her şirket yeniden değerlenecek.
    insanlar hisseleri satıp, parayı yastığın altına koymanın anlamsızlığını ve boş iş olduğunu görecek...
    hastalık pik yapıp, yorulacak ve yokolmaya yüz tutacak...
    reel ekonomi her zaman assolist olacak...

4. Petrol fiyati dusmeye basladi 23 usd oldu bu isler daha da karisacak posizyon numu 77 de kapadim suan bekliorjm petrol a gore alacam

Suudi Arabistan'in cikartma maliyeti 8 dolar.
    Teorik olarak oraya kadar dusebilir.
    Aracimin deposu 19 gundur dolu ama kontak acmadim.
    Bu gidisle aku de bosalacak.
    Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

Hem talep dusuk hem de arz fazla.
    Bu durumda petrol alana yakinda uste para verirler.
    Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

7. Petrolde negatif faiz uygulamasu gibi negatif e satacaklarmis rus ya amerika rock petrol sirketlerini batirmak icin bu durumda tuprs cok zarra alir nasil bir oyuna getirdiler duntayi varya

Alıntı Originally Posted by alman Yazıyı Oku
    Petrolde negatif faiz uygulamasu gibi negatif e satacaklarmis rus ya amerika rock petrol sirketlerini batirmak icin bu durumda tuprs cok zarra alir nasil bir oyuna getirdiler duntayi varya
    Beyfendi siz sorunlu musunuz?

Sayfa 752/990 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •