Sayfa 820/958 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 7661 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Fazla acele etmeseydiniz.
    Yeni gune tebessum ile baslattiniz

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

2. pek iyi bir gün olmayacak bizim için

3. tahminimden iyi duruyoruz

60 dk. lık için 92.85 altı düşüşü onaylar...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

<PLATFORM> Grafikler TeknikVeriler TemelVeriler TeknikAnaliz İletişim <Twitter>

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    60 dk. lık için 92.85 altı düşüşü onaylar...

İyice sıkıştı...

2 yöne de gidecek marj kalmadı...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

<PLATFORM> Grafikler TeknikVeriler TemelVeriler TeknikAnaliz İletişim <Twitter>

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    8,271
    Uzun bir aradan sonra ilk defa dün ichimoku'da tenkansen kijuseni yukarı kesti....Düşer mi çıkar mı bilemem ama karar aşamasına geldi gibi...bakalım hangisi olacak ?
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

TÜRKİYE, ABD DAHİL BAZI G20 ÜLKELERİYLE SWAP HATTINI GÖRÜŞÜYOR -BN/ BLOOMBERG HT

Ozlenen para geliyor...

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

8. ben oyunumun ilk perdesini petrol fiyatları ikinci perdesini ise salgın kontrol altına alındıktan sonraki marjların iyileşmesi üzerine kurdum sayın ortaklar.

günlük haftalık fiyat hareketlerini kestirebileceğimi düşünmüyorum, geleceğe yönelik beklemtilerimde değişiklik olmadan pozisyonumu değiştirmeyeceğim sanırım.

şirketten mucizeler beklemesem de bu krizde nakitte bekleme riskini almak istemiyorum, veya sattığımda alabileceğim alternatif bir varlık bulamıyorum. daha iyi tanıdığım şirketi satıp daha az fikrimin olduğu başka bir şirket almak da bana oldukça riskli geliyor.

sizin de bu konuda düşünceleriniz, şirketin orta-uzun vadeli geleceğine dair hayalleriniz var mı?

---yalnızca kişisel görüşlerimdir, hiç bir surette yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.---

Sayfa 820/958 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •