Sayfa 975/975 İlkİlk ... 475875925965973974975
Arama sonucu : 7796 madde; 7,793 - 7,796 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Benim gördüğümde en önce herkesten fazla borçlu özellikle masa sandalye şirketler yürümüş gitmiş. Hangi kriz?

Eğer TÜPRAŞ batarsa bu ülkede herkes kepenk indirir.Kriz bahane ucuza mal toplamak şahane.
    Bravo, ama bazı arkadaşlarımızın farkında olmaması da sıkıntılı bir durum.

2. Son 1 haftadır poztiftdi tuprasdan agresif hareketler beklemek anlamsız belkide 120 ye gelmesi 6-9 ayi bulacak 2021 de temettüde alırım ben beklerim işimin adi ne.

Sağolsun bana 1 ev aldırdı 2 inci evinde alidircak. 75 den almışsın 82 den almisin ileride çok bişey farkedecegini zannetmiyorum. Buralar alım fırsatı uzun vadeli düşünen arkadaşlar kaçırmasın.

3. Şu kıytırık kağıtları bir boşaltsınlar, sonrası bu liman ve bankalar. Hayırlısıyla.

4.  Alıntı Originally Posted by isipsiz Yazıyı Oku
    Son 1 haftadır poztiftdi tuprasdan agresif hareketler beklemek anlamsız belkide 120 ye gelmesi 6-9 ayi bulacak 2021 de temettüde alırım ben beklerim işimin adi ne.

Sağolsun bana 1 ev aldırdı 2 inci evinde alidircak. 75 den almışsın 82 den almisin ileride çok bişey farkedecegini zannetmiyorum. Buralar alım fırsatı uzun vadeli düşünen arkadaşlar kaçırmasın.
    Geriye dönüp baktığımızda çok kısa sürede çok şiddetli hareketler gördük. Artık zaman farklı periyodda işliyor. Bu sebeple 6-9 ay kötümser bir beklenti olur diye düşünüyorum.

Sayfa 975/975 İlkİlk ... 475875925965973974975

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •