Sayfa 119/132 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon
Arama sonucu : 1056 madde; 945 - 952 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Pardon maliyeti yükseltiyor.

Gazistan vallaha ben cok vefalı bir yatırımcıydım salakmışım dedim karın yarası gidip geliyor. Ha bu gün ha yarın birde portföyle sırtını kaldıramayan hisseler de var hergün moral bozukluğu böyle yapıyorum arık perşembe kafein leri sattım Koza aldım cuma sabah Koza satıp kafein. Aldım akşam sattım mutlu oldum egoşumda bekledi kenarda canı sağolsun

3.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Gazistan vallaha ben cok vefalı bir yatırımcıydım salakmışım dedim karın yarası gidip geliyor. Ha bu gün ha yarın birde portföyle sırtını kaldıramayan hisseler de var hergün moral bozukluğu böyle yapıyorum arık perşembe kafein leri sattım Koza aldım cuma sabah Koza satıp kafein. Aldım akşam sattım mutlu oldum egoşumda bekledi kenarda canı sağolsun
    İşte bunu yapabilmek için cesaretli olmak lazım

Geçmişe değil geleceğe bakın

4. Sermayesi 3,2 milyon tl olan bir şirketin dokuz aylık net karı 192 milyo tl oldu diye kimse ense karartmasın. Bu şirketin %34,2 si halka açık.öz sermayesi:645,8 milyon tl.
    Ne yani, zarar etmiş gibi hayıflanmanın bence hiç gereği yok. 24 saat kar üreten şirketten endişe duyulmaz. yine de siz bilirsiniz.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Yilliklandirilmis kara göre bu hissenin fiyatının 800lü rakamlarda olması gerekiyor. Gün gelir hakettiği değerden işlem görür..

6. Arkadaşlar bilanço kötü değil çok kötü 3. Çeyrek esas faaliyet karı çok düşmüş.kazan kazan 2007 den beri devam ediyordu.bu durum tersine dönermi 12 aylıkta belli olacak.fakat bu durum terse döndüyse bunu tahta yapıcı sizden çook daha önce bilir yani siz satış için geç kalmış olursunuz.fakat hisse yüksek bedelsiz barındırıyor böyle puslu havalar bedelsiz için çok uygun.

7. İyi bilanço açıklamış yorum yapan arkadaşlar geçen sene kur ve stok etkisini arındırırsa doğruyu görecekler ,ayırdığı amortisman 4 kat artmış buda karı düşürmüş 40 milyonda bu yıl makina sabit kıymet yatırımı yapmış ciro artmaya devam edecek olumlu bilanço

@TuncayTursucu

Sayfa 119/132 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •