Sayfa 491/671 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 5363 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. döviz fazlası olan şirketlerin olduğu güncel tabloyu rica edebilir miyim dostlar?
    ''Gösterdiğinden daha fazlasına sahip ol!Bildiğinden daha azını konuş!”'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. ...CHF yani İsviçre frangının ege endüstri ile ne ilişkisi var? kasadaki para isviçre frangında mı? isviçre ye dingil satışı mı var ?

Kimse de sormuyo?

3. Sayın Anatolien hoş geldiniz

4.  Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...CHF yani İsviçre frangının ege endüstri ile ne ilişkisi var? kasadaki para isviçre frangında mı? isviçre ye dingil satışı mı var ?

Kimse de sormuyo?
    Hic bir alakasi yok. O yuzden kimse sormuyor. Uzuun bi zaman sonra sizi burda gormek guzel sevgili Anatolian🙋🏻♀

5. ...Meritor CEO su üretim ve satış ve siparişlerle ilgili yerel bölgesel ve global konjoktürü anlatmış.

https://www.meritor.com/en/meritor-t.../2020/20200325

6.  Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...Meritor CEO su üretim ve satış ve siparişlerle ilgili yerel bölgesel ve global konjoktürü anlatmış.

https://www.meritor.com/en/meritor-t.../2020/20200325
    Satır başlarıyla özeti şu:

COVID-19 salgını, küresel ticari araç endüstrisinde ve dünyadaki ekonomilerde benzeri görülmemiş bir belirsizlikler yaşanıyor.

Hızla gelişen durumun ışığında ve ilgili pazar koşulları nedeniyle Meritor, Kuzey ve Güney Amerika, Hindistan ve Avrupa'daki ticari kamyon tesislerinin çoğunda üretimi geçici olarak durduracaktır.

Meritor’un üretim tesislerindeki saatlik iş gücünün önemli bir kısmı işten çıkarılacak.

Şirket, çalışma koşullarını değerlendirecek ve güvenli hale geldiğinde tesisleri yeniden açmayı ve yerel yönetim ve sağlık otoritelerinin bilgi ve rehberliğine dayanarak değerlendirecektir.

Müşterinin sipariş faaliyeti devam ettikçe şirketin Treyler ve Endüstriyel işletmeleri faaliyetlerini sürdürmektedir. Meritor’un Endüstriyel müşterileri, mevcut sağlık krizine yanıt olarak kritik kabul edilen savunma, otobüs ve teknik direktör, terminal traktörü, yangın ve kurtarma ve otoyol dışı pazarlar için araçlar üretiyor. Meritor’un Satış Sonrası işi de hayati kamyon ve treyler ulaşım ağına kritik yedek parça tedarikini sürdürmek için tamamen işlevseldir.

Çalışan olmayan yöneticilere ödenen hizmet ücretlerinde yüzde 60 indirim;
    Adlandırılmış icra memurlarının her birinin taban maaşına yüzde 50-60 oranında bir azalma;
    ABD ve Kanada'daki diğer tüm maaşlı çalışanlar için taban maaşında yüzde 40 ila yüzde 50 oranında bir azalma

Şirketin hisse geri alım planı kapsamında hisse geri alımlarının geçici olarak askıya alınması.

Meritor’un mevcut planlama varsayımları, mali üçüncü çeyrek üretiminin Kuzey Amerika, Avrupa, Hindistan ve Brezilya'da kademeli olarak iki ila altı hafta içinde devam ederek bir süre askıya alınacak.

Meritor ayrıca, beklenen üretim miktarlarının önemli ölçüde düşmesi de göz önünde bulundurularak mali yıl boyunca tüm sözleşmelere uymayı taahüt edecektir.

Son derece belirsiz olan çalışma ortamının bir sonucu olarak şirket, 30 Ocak 2020 tarihinde 2020 mali yılıyla ilgili olarak verdiği rehberliği geri çekme kararı almıştır. Şirket, ikinci mali çeyrek sonuçlarını açıkladığında tam mali yıl görünümü hakkında bir güncelleme sağlayacaktır.

7. Su an ilk 5 kademede 492 bolgesinde 250ser lot var. Son saat harektli olabilir

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

8. cemts haberi otomotiv yan sanayisi için ve ilerisi için olumlu bence
    2020 yılı ilk çeyreğinde MERCEDES hattında üretim denemeleri tamamlanmış
    ve MERCEDES için numune üretimi yapılmış olup incelemeler sonucunda MERCEDES firmasından ürün
    onayı alınmıştır.

Covid-19 seyahat kısıtlamaları sonrasında MERCEDES tarafından Şirketimize saha ziyareti yapılacaktır. Saha ziyaretinden sonra seri üretime geçilecektir.

MAN firmasına üretilecek denge çubuğu için 2020 yılı sonuna doğru
    üretim hattı montajının yapılması ve deneme üretimine başlanılması
    planlanmamız devam etmektedir.
    ''Gösterdiğinden daha fazlasına sahip ol!Bildiğinden daha azını konuş!”'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 491/671 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •