Sayfa 145/416 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Yatırım yapmanız sizi eğlendiriyorsa, o zaman muhtemelen fazla kazanç yapmıyorsunuzdur. İyi bir yatırım sıkıcıdır.”

Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Hocam satış yok, herkes alıyor tutuyor anlaşılan. bu kağıt böyle yukarı nasıl gidecek onuda anlamış değilim.

Derinlik yok. Şirketin insafına kaldık

Batuhan
    Walla bugun para ihtiyacimdan dolayı birazcık yukarıdan satışa koydum ama gitmemiş..Yukari dedigim de 41 idi yarın tekrar denerim artik..Ancak ilk firsatta alım tarafinda olmaya devam edicem tabi ki..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Walla bugun para ihtiyacimdan dolayı birazcık yukarıdan satışa koydum ama gitmemiş..Yukari dedigim de 41 idi yarın tekrar denerim artik..Ancak ilk firsatta alım tarafinda olmaya devam edicem tabi ki..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gitmez hocam Otobüste yolcu fazla
    Allahtan otobüsün lastikleri bridgestone da patlamıyor, yoksa halimiz harap
    Yoksa mazallah Otobüs olduğu yere çökecek

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Hocam satış yok, herkes alıyor tutuyor anlaşılan. bu kağıt böyle yukarı nasıl gidecek onuda anlamış değilim.

Derinlik yok. Şirketin insafına kaldık

Batuhan
    Yatırım kağıdı eninde sonunda çıkar. Bunu biliyoruz da hisse arada yukarı yapsa fena olmaz.
    Benim görüşüme göre, ş,rket hisseleri ulusal pazarda işlem görmediğinden tahta sahibi istediği gibi oynuyor.

Çünkü onun senin benim gibi nakit ihtiyacı yok. 3-5 sene sonrasına oynuyor o. Diyor ki ben 3 sene sonra reel olarak 3-5 katı kazanacağım ve bu kar başka yerde yok. Anlık fiyatın onun için önemi yok.

Peki tahta sahibi fiyatın yükselmesine ne zaman engel olamaz. Sağlam bir portföy sahibi hisseyi toplamaya başlarsa fiyat mecburen yükselecektir. Fakat büyük portföy sahipleri de likit olmayan tahtaya girmek istemezler. Şu an POLTK böyle bir çıkmazda.

Eğer POLTK aldıysanız iyi bilançolar gelene kadar beklemekten başka çareniz yok. Küçük yatırımcılar da tahtaya fazla yönelmiyor. Küçük yatırımcı iyi bilanço geldikten fiyat yükseldikten sonra gelecektir. Mesela 2-3 tavan çekse, 80-100 seviyeleri dillendirilse küçük yatırımcılar koşa koşa gelirler.

Burada şu an muhtemelen sayılı temel analizci, uzun vadeci yatırımcı var. Ben uzun vadeciyim derim ama bir hisseyi tutma sürem maksimum 2-3 yıl. Öyle 5-10 yıl tuttuğum hisse hiç yok. Çoğunlukla 6 ay-1 yıl arası vadede hisse tutabiliyorum. 25 Yılda gelebildiğim nokta burası. Keşke 5-10 yıl hisse tutabilsem.

5. Arkadaşlar aygün hanıma biraz önce ulaştım ve çok mutlu oldum
    Herşey çok güzel olacağına inancım arttı;))

SM-J330F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Yatırım kağıdı eninde sonunda çıkar. Bunu biliyoruz da hisse arada yukarı yapsa fena olmaz.
    Benim görüşüme göre, ş,rket hisseleri ulusal pazarda işlem görmediğinden tahta sahibi istediği gibi oynuyor.

Çünkü onun senin benim gibi nakit ihtiyacı yok. 3-5 sene sonrasına oynuyor o. Diyor ki ben 3 sene sonra reel olarak 3-5 katı kazanacağım ve bu kar başka yerde yok. Anlık fiyatın onun için önemi yok.

Peki tahta sahibi fiyatın yükselmesine ne zaman engel olamaz. Sağlam bir portföy sahibi hisseyi toplamaya başlarsa fiyat mecburen yükselecektir. Fakat büyük portföy sahipleri de likit olmayan tahtaya girmek istemezler. Şu an POLTK böyle bir çıkmazda.

Eğer POLTK aldıysanız iyi bilançolar gelene kadar beklemekten başka çareniz yok. Küçük yatırımcılar da tahtaya fazla yönelmiyor. Küçük yatırımcı iyi bilanço geldikten fiyat yükseldikten sonra gelecektir. Mesela 2-3 tavan çekse, 80-100 seviyeleri dillendirilse küçük yatırımcılar koşa koşa gelirler.

Burada şu an muhtemelen sayılı temel analizci, uzun vadeci yatırımcı var. Ben uzun vadeciyim derim ama bir hisseyi tutma sürem maksimum 2-3 yıl. Öyle 5-10 yıl tuttuğum hisse hiç yok. Çoğunlukla 6 ay-1 yıl arası vadede hisse tutabiliyorum. 25 Yılda gelebildiğim nokta burası. Keşke 5-10 yıl hisse tutabilsem.
    Ky olarak araniza katildim

7.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Ky olarak araniza katildim
    Hoşgeldiniz... umarım yeterince sabırlısınızdır...

8.  Alıntı Originally Posted by enc1n Yazıyı Oku
    Arkadaşlar aygün hanıma biraz önce ulaştım ve çok mutlu oldum
    Herşey çok güzel olacağına inancım arttı;))

SM-J330F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biraz ayrıntı paylaşabilir misiniz? Herkese nasip olmuyor da hanımefendiye ulaşmak...

Sayfa 145/416 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •