Sayfa 213/416 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Evet genel hatlarıyla delismen571 nick'li arkadaş anlatmış. Piramit menkul kıymetler şirketi halka arz izahnamesine beş yıl boyunca her yıl karın tamamının dağıtılmasının yönetim kurulu tarafından teklif edilmesi zorunluluğunu eklemiş. Bu yıl son olmuş. Bundan sonra ne kadar dağıtılacaksa o kadar teklif edilir.

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

2. Pazar payı korunmuş, eski müşteriler de kaçmamış ama piyasa durgunluğu nedeniyle satışlarda azalma olmuş.

3. En çok da inşaat sektöründeki yavaşlama işleri etkilemiş.

4. Yurtdışı satışlarının olumlu etkisini ancak üçüncü çeyrekte görebiliriz sanırım.

5. Teşekkürler arkadaşlar açıklayıcı bilgiler için, yavaşlama sebebini de öğrenmiş olduk tahmin ettiğim gibi tamamen piyasayla alakalı sahsima şunu söyleyebilirim gyo piyasası artık hareketlenecek bu da bu yıl politeknik e olumlu yansıyacak otomobil sektörüyle alakalı bir bilgi sahibi değilim, işin özeti buradayız uzunca bir süre ;0)

6.  Alıntı Originally Posted by delismen571 Yazıyı Oku
    Dudu bey ve mensuk bey ile genel kurul vesilesi ile tanıştık. Onlar daha açıklayıcı bilgiler paylaşırlar umarım. İkisi de Mesut Bey nazarında itibarlı kişiler. Burada olmaları bu forum için buyuk ayricalik.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dudu üstad adına konuşamam ama kendi adıma söylüyorum, Mesut Bey bütün yatırımcılara karşı saygılı ve nazik idi. Şahsıma özel bir itibar ancak Sayın delimen571'in hüsn-ü zannıdır.

Evet ortaklar ..Genel kuruldan kayda değer bir sey çıkmadığı ve temettünün de verilmeyecegi netleşmiş oldu..Benim beklentim de bu yöndeydi..Dün ve bugün itibariyle hisselerimi teslim ettim yeni sahiplerime..Önümüz kış olmasaydı bu kararı almazdım..Ama -genel- gidişat adına kaygılarım var..Umarım yanılırım ve kalan dostlar hep kazanırlar..Hoşçakalın

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,129
    Yazilanlara katiliyorum ilave edebilecegim pek bir sey yok.
    Guzel bir genel kurul oldu.
    Kucuk yatirimci olarak 6 kisi idik.
    Genel kurul sonrasi yeni yatirimi gorduk, sirada depolama kapasitesinin artirilmasi yatirimi var.
    Bundan sonra oyle major bir yatirim yok.
    Fabrika alaninda zaten yer de kalmamis.
    Temettunun bu sene de kesintiye ugramasini bekliyordum, guzel bir hareket oldu bence..
    Temettunun kesintisi maddesi oylanirken gecen senenin aksine benim lehte oy kullanmam ve neseli halim Bey Becker'in de dikkatinden kacmadi, o da gulumsedi bu defa.
    Sirket temkinli gidiyor.
    Dagitilmayan temettuler ileride tek defada dagitilacak, bedelsiz verilmemesi bunu dusunduruyor bana da.
    Isler insaat sektoru nedeni ile durgun, sirket bunu kismen ihracat ile asmaya calisiyor.
    Isler ne zaman acilir onu da soyleyemiyorlar, beklentileri 2 ceyrek daha bu yonde gidecegi sekiinde.
    Elimdekileri satmayacagim ama yeni alim da yapmayacagim.

Syg,
    Son düzenleme : Dudu; 14-03-2019 saat: 17:46.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 213/416 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •