Sayfa 237/416 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Poltk larınızı sakın satmayın bekleyin, A1 satamaz aldıgını , Dolayısıyla bırakın yukarı ceksin, Bana gore 52 ve üstü rakamlara goturmeli ve yeni alıcıyı bulmalı.
    Benim de hissettiğim bu tahtada ama bazı arkadaşlar ısrarla veriyor malını o da ucuz ucuz alıyor bırakın satmayin yukardan alsın dediğiniz gibi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,024
    22 F/K var..
    Duzgun kar yok.
    Temettu verimi dusuk.
    Isler satislar dusmus, dahasi insaat canlanmadan satislar artmaz.
    Eee bu durumda burada bekleyecegimize bir sure daha iyi kagitlarda vakit geciremez miyiz?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    22 F/K var..
    Duzgun kar yok.
    Temettu verimi dusuk.
    Eee bu durumda burada bekleyecegimize bir sure daha iyi kagitlarda vakit geciremez miyiz?

Syg,
    İmalat yaptığı fabrika bile kiralık, yarın tası tarağı toplayıp gitse mülk bilem yok...

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by vbulat Yazıyı Oku
    İmalat yaptığı fabrika bile kiralık, yarın tası tarağı toplayıp gitse mülk bilem yok...

Ben bir kaç çeyrek daha görmek isterim şahsıma bir de sepet yatırım yaptığım için duran ya da düşen bir kagidim olursa sıkıntı olmuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Ben bir kaç çeyrek daha görmek isterim şahsıma bir de sepet yatırım yaptığım için duran ya da düşen bir kagidim olursa sıkıntı olmuyor.
    Kara mizah yaptım, yanlış anlaşılmasın. Kızların kumbara parası bu hissede birikiyor. Kumbara deyip de geçmemek gerekiyor, 118 lot oldu iki yılda...

6.  Alıntı Originally Posted by vbulat Yazıyı Oku
    Kara mizah yaptım, yanlış anlaşılmasın. Kızların kumbara parası bu hissede birikiyor. Kumbara deyip de geçmemek gerekiyor, 118 lot oldu iki yılda...

Sevgili bulat tebrik ederim ama nacizane tavsiyem tek hisse biriktirmeyin 2 ya da 3 sektörden sağlam büyüme odaklı şirketler seçin eşit biriktirin tek ata oynamak her zaman risktir, saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    22 F/K var..
    Duzgun kar yok.
    Temettu verimi dusuk.

Syg,
    Sayın Dudu ne yaptınız çıktınız mı Poltk ten

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Sevgili bulat tebrik ederim ama nacizane tavsiyem tek hisse biriktirmeyin 2 ya da 3 sektörden sağlam büyüme odaklı şirketler seçin eşit biriktirin tek ata oynamak her zaman risktir, saygılar.
    Sağolun, 20 seneyi geçti borsa uğraşısı... Param olursa teknik analiz ile kısa orta vadeli işlem yaparım. Poltk, aselsan gibi... Çeyizlik hisse...

Sayfa 237/416 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •