Sayfa 240/416 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    A1 CAPİTAL 56 bin oldu. Buralarda daha fazla toplayamaz. Mal istiyorsa yukarı yapıp tahtayı hareketlendirmesi gerekir.
    Son 10 gunde 52 den 56 bine ancak geldi.
    Mal istiyorsa yukarı yapmak zorunda.
    Valla diğer hisselerimden biri primlenirse buralarda gözünün yaşına bakmam.
    İstiyor da sayın playmaker ama isteksiz topluyor azar azar kimse vermese aticak yukarıya sanırım borsanın kötü durumunu da fırsat biliyorlar, satanin malını ucuzdan ufak ufak alıyorlar.

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    İstiyor da sayın playmaker ama isteksiz topluyor azar azar kimse vermese aticak yukarıya sanırım borsanın kötü durumunu da fırsat biliyorlar, satanin malını ucuzdan ufak ufak alıyorlar.
    O almazsa ben alıcı olurum buralardan. Ama dediğim gibi diğer üç hissemden biri kıpırdaması lazım. Birinde yüzde 20 yakalarsam 44-45 e yazarım alış. 2-3 bin daha alırsam tamam artık, dönüp bakmam bir yıl daha kaç oldu diye.
    Şu anda Ankara Kızılay da restoran işletmeciliğine girdik bakalım. Eskisi kadar ekrana bakamıyorum. Hatta bazen ancak saat 12 aklıma geliyor, aaa borsaya bakmayı unuttum falan diyorum. Böyle daha iyi oldu. Düşmüş çıkmış umrumda bile olmuyor

3.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    O almazsa ben alıcı olurum buralardan. Ama dediğim gibi diğer üç hissemden biri kıpırdaması lazım. Birinde yüzde 20 yakalarsam 44-45 e yazarım alış. 2-3 bin daha alırsam tamam artık, dönüp bakmam bir yıl daha kaç oldu diye.
    Şu anda Ankara Kızılay da restoran işletmeciliğine girdik bakalım. Eskisi kadar ekrana bakamıyorum. Hatta bazen ancak saat 12 aklıma geliyor, aaa borsaya bakmayı unuttum falan diyorum. Böyle daha iyi oldu. Düşmüş çıkmış umrumda bile olmuyor
    İnşallah başarılı olursunuz yeni isinizde, Allah hayırlı nasipler versin, en iyisini yapıyorsunuz ekrana sık bakmak tabiri caizse delikanlıyı bozuyor benim gibi sabırlı biri bile zaman zaman etkileniyor, insanın yatırım planını bozuyor ekrana bakmak, hakkımızda hayırlısı inşallah çok yok bende zaten satmayı da düşünmüyorum bir terslik olmadıkça.

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    İnşallah başarılı olursunuz yeni isinizde, Allah hayırlı nasipler versin, en iyisini yapıyorsunuz ekrana sık bakmak tabiri caizse delikanlıyı bozuyor benim gibi sabırlı biri bile zaman zaman etkileniyor, insanın yatırım planını bozuyor ekrana bakmak, hakkımızda hayırlısı inşallah çok yok bende zaten satmayı da düşünmüyorum bir terslik olmadıkça.
    Teşekkürler.
    Bundan sonrası çalışmak ve nasip.
    İş iyi olur poltk de çıkarsa süper olur

A1 CAPİTAL 57500 olmuş. Toplamaya devam ediyor. Bu güzel

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    A1 CAPİTAL 57500 olmuş. Toplamaya devam ediyor. Bu güzel
    Sayın playmaker son bir haftalık takası atabilirsin.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Sayın playmaker son bir haftalık takası atabilirsin.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yarın öğlen atayım. Takaslar iki gün sonradan geliyor biliyorsunuz.

8. Bakalım bu A1 toplamaları nereye varacak ama ne olursa olsun alıcı olmasi güzel tahtada hele şöyle kötü bir borsada, resmen emniyetli liman politeknik.

Sayfa 240/416 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •