Sayfa 242/416 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    ne anlayalım koşa koşa 52 lere gidecek mi anlayalım?
    40 ve altına geri gelebilme olasılıgı , 52 ye gitme olasılıgından daha fazla; Toplamak istiyen alır oyle bin lotta 500 tl yi düşünmez)

2.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    40 ve altına geri gelebilme olasılıgı , 52 ye gitme olasılıgından daha fazla; Toplamak istiyen alır oyle bin lotta 500 tl yi düşünmez)
    birgün 52 yada 40 altı olacak illa ama kısa vadede ben 42 ila 48 arasında bekleyeceğini düşünüyorum 40 altını bekleme bence a1 ile ilgili ise benim zannım 42 den 43 den almıyor gibi dursada 45 de görse 20 bin lot direk çizip alacak gibi fiyatızıplatmak istemiyor ama aşağıyada bırakmayacak test etmek isteyen etsin bırak 40 altını 41 altına vermez.

3. Arkadaşlar merhaba, şu ortamda bile hissemiz bir tempo buldu, sanırım A1 hala ufak ufak da olsa tupluyor ben önümüzdeki dönemde yukarı bir atak bekliyorum, benim tahminim tabi bu, sayın tabu nun dediği gibi bence de fona satma işi degil bu, gelecek için pozisyon alma gibi duruyor, tabi bu bizim için daha iyi, yoksa trade edemez bu tahtada,ama son bir tahminim de şirkete sıçrama yaptıracak bir iş bağlantısi yakında olabilir, çıkar kokusu diye düşünüyorum yakında, herkese saygılar, sevgiler...

4. Persembe gunu surpriz bir zıplatma yapayımda A1 gorsün

5.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Persembe gunu surpriz bir zıplatma yapayımda A1 gorsün
    Ağanın eli tutulmaz :0)

Borsada 2 kağıdım var ,biri POLTK 2017 dir ilk girişim, o zamandan beri her fiyattan topluyorum .1-2 kağıda daha girdim sonra onlarıda satıp POLTK aldım.2. kağıdım ise 2010 girdiğim 6 adet ISBTR dir aslında ISATR VE ISKURDA VARDI SÜREÇ İÇİNDE PARA LAZIM OLDUKÇA ONLARI SATMAK ZORUNDA KALDIM .9 YIL SONRA borsa uzun vade işidir sözünü bir kere daha doğrularcasına kağıdım yürüdü, o kağıdın hikayesi biraz farklı, bu topicte o kağıdı anlatacak değilim, ama yakında süreç sonlanacak kanımca,o zaman ordakinide buraya getireceğim , esas söylemek istediğim şu, bir kağıda ve onun şirketine ,yapacaklarına ,hikayesine inanıyorsanız sonunda kazanırsınız ,süre önemli değil .eninde sonunda bu şirket layık olduğu yerlere gelecek,nasılını, nedenini, burda çok yazdık çizdik ,tekrar anlatacak değilim ama bu olacak eminim bundan..Ortaklarıma saygılarımla.i...

7.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Borsada 2 kağıdım var ,biri POLTK 2017 dir ilk girişim, o zamandan beri her fiyattan topluyorum .1-2 kağıda daha girdim sonra onlarıda satıp POLTK aldım.2. kağıdım ise 2010 girdiğim 6 adet ISBTR dir aslında ISATR VE ISKURDA VARDI SÜREÇ İÇİNDE PARA LAZIM OLDUKÇA ONLARI SATMAK ZORUNDA KALDIM .9 YIL SONRA borsa uzun vade işidir sözünü bir kere daha doğrularcasına kağıdım yürüdü, o kağıdın hikayesi biraz farklı, bu topicte o kağıdı anlatacak değilim, ama yakında süreç sonlanacak kanımca,o zaman ordakinide buraya getireceğim , esas söylemek istediğim şu, bir kağıda ve onun şirketine ,yapacaklarına ,hikayesine inanıyorsanız sonunda kazanırsınız ,süre önemli değil .eninde sonunda bu şirket layık olduğu yerlere gelecek,nasılını, nedenini, burda çok yazdık çizdik ,tekrar anlatacak değilim ama bu olacak eminim bundan..Ortaklarıma saygılarımla.i...
    O kağıtların hikayesini biliyorum üstad ben isbtr leri talihsizlik sonucu alamadım tamamen nasip değilmiş, aman hisselerine sahip çık :0) bir de böyle sıkı politeknik' cileri görünce şirkete inancım daha da artıyor...beklemeye devam yatırımcılara selam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,956
    En az 1 ceyrek daha fazla bir sey beklememek lazim.
    A1 gibi birisi de bu fiyattan gelmez artik.
    30 lar iyi fiyatti ama orada da millet agliyordu.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 242/416 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •