Sayfa 258/416 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Almiycam demiştim ama düşüşlerde ufak ufak almaya başladım tekrar vatana millete hayırlı uğurlu olsun :0)
    Şunu farkettim tahtada alım yapılınca hemen aldığınız fiyatın altına veriliyor kağıt çok ilginç sanki de get hemşerim ben burda farklı bir şey kovaliyorum sen tezgahın önünü kapatıyorsun hadi uza tarzı bir şey !!!

2.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Şirkette neler oluyor detaylı bilen var mı?
    A1 Capital dışında tabi.

Görüntü parlak değil ama umutlarımı da yitirmiş değilim henüz.
    Kafama takılan soru işaretleri

1- Coventya nın şirkete olumlu ne katkısı olmuştur?
    2- Coventya uluslararası ağı olan bir şirketse ihracat neden hala çok düşük?
    3- Coventya şirkete sadece iç pazarda pay almak için mi girdi?
    4- Geçen yıl yapılan yatırımlar ne işe yaradı? Ciroya neden katkısı olmadı?
    Kapasite mi arttı, karlılık mı arttı? Öyle değil ise bu yatırım neden yapıldı?
    5- Adam gibi bir şirket açıklaması neden gelmiyor? Bahsettiğim konularda hedefler ne?
    Bir yerde okuduğum kadarıyla, Poltk'in ürettiği ürünler öyle çok uzağa gönderilemiyor. Hızlıca yakınlardaki bölgelere teslim edilmeli. Dolayısıyla, burada ihracat düşünüldüğü gibi olmayabilir. Daha çok royalty üzerinden giderler ve bir de iç pazara çalışırlar. İç pazar da durgun. O nedenle sanırım bu süreç yaşanıyor. Coventya bu şirketi, bölgedeki yakın yerlere satış yapabilmek için aldı sanırım. Dünyanın diğer yerleriyle ilgili bir düşünceleri yok gibi duruyor.
    ...

Yatırımcı ne yapsam satsam mı alsam mı kararsızlığı yaşıyor.
    Yani ben

Yarın takasda A1 CAPİTAL i alıcı görürsem kaç olursa olsun biraz daha alacagim.
    Batarsam onlarla beraber batayım.

4. Acımızı çekeceğiz.
    ...

Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Acımızı çekeceğiz.
    Ben acı çeksem de almaya devam.
    Alım yeri benim tahminime göre 46-47 arası ama ben yine de 48 civarı aldım biraz daha.
    47 Altına da alış yazdım biraz daha.
    Düştükçe daha çok alacam artık. Dönülmez bir yola girdik artık.

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben acı çeksem de almaya devam.
    Alım yeri benim tahminime göre 46-47 arası ama ben yine de 48 civarı aldım biraz daha.
    47 Altına da alış yazdım biraz daha.
    Düştükçe daha çok alacam artık. Dönülmez bir yola girdik artık.
    Radikal olmalıyız. A1 alımlara devam ederse, buradakiler de ayda 50-100 lot alır satmazsa (imkanı olan 500-1000 de alıyor diyelim) bir ağırlık oluşturulur. F/k yüksek değerlerden işlem görür. Tabii hemen değil, zaman gerekir. Bugüne kadar olan bu ve benzeriydi. Bundan sonra da fiyat yükseldi diye geri çekilmeden devam edilebilir.
    ...

7. Alıyoruz da kimin malını alıyoruz? Satıcı tahtayı yukarı sürenler mi, halka arzdan beri elinde tutanlar mı?

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bilançoda, ciroda büyüme görmek lazım. Böyle olmaz. Yıllık ciro 100 milyona yaklaşmalı. Yapılan yatırımın karşılığı alınmalı.

Coventya'nın düşüncesi nedir? Bunu iyi anlamak lazım.

Royaltyler ne oldu bilen var mı? Hani formüller verilecekti de, suya sabuna dokunmadan royalty geliri alacaktık Amerika'dan, Avrupa'dan?
    ...

Sayfa 258/416 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •