Sayfa 279/416 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Politeknik genç bir şirket ama Şirketi satın alan COVENTYA 1927 den beri faaliyette olan bir şirket olduğu görülüyor..
    Şirketi satma planları olacağını düşünmüyorum. Aksine onları bu şirketi almaya yönelten bir şey var ama ne? Fabrika kiralık zaten. Geriye politeknik adına tescilli ürün çeşitleri kalıyor.
    Üstad bazı büyük firmalar böyledir ileride başına bela olacağını hissettiği güzel şirketleri satın alabilirler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,012
    En buyuk tehlike bu..
    Bundan 3 sene once de bu konuya kafa yormustum.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Sonumuz hayr olur inşaallah.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün hacimli aldılar gene gün sonuna doğru sanırım bazı arkadaşlar tekrar alıma geçtiler 50 lerden bu yana söyleyenlerde var aldıklarını samimiyetlerine inanıyorum ben de iki gündür bir lot bir lot alıyorum spege gıcıklık olsun diye :0) farkindaysaniz dışarıdan alım gelince fiyatı apar topar yukarı goturuyorlar bir hedefleri var bakalım hakkımızda hayırlısı...

5. Acaba kim alıyordur sizce) Jonathan nickli arkadaşımıza sorun, O kesin biliyordur işyatırım daki 5000 lotu kim aldığını🤣🤣🤣SATMAYINNNNNNNNNN

6.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    arkadaşlar açık ve net olarak yazıyorum

bende satış tuş'u yok

3 değil 4 hane bile olsa hisse fiyatı satmak yok

ben burada hancıyım anlayacağınız ;)
    4 hanemi:🤣🤣🤣🤣3 haneyi gordugunuzde tekrar konusuruz)

7.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    4 hanemi:🤣🤣🤣🤣3 haneyi gordugunuzde tekrar konusuruz)
    Üstad çok şifreli konuşuyorsunuz yahu vallahi bizi merakta bıraktın tekrar :0)

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Bugün hacimli aldılar gene gün sonuna doğru sanırım bazı arkadaşlar tekrar alıma geçtiler 50 lerden bu yana söyleyenlerde var aldıklarını samimiyetlerine inanıyorum ben de iki gündür bir lot bir lot alıyorum spege gıcıklık olsun diye :0) farkindaysaniz dışarıdan alım gelince fiyatı apar topar yukarı goturuyorlar bir hedefleri var bakalım hakkımızda hayırlısı...
    Dün 55-56 arası imkan vermiş almıştım işbankasından.
    Bugün baktım gelmiyor geriye, ben de olduğu yerden 400 daha aldım.
    Galiba tahtayı aşağı çekince piranhalar çoğalınca yukarı çekmek zorunda kaldılar.
    Ben dün 55-56 kovalıyordum, bugün 57-58 kovaladım. Pazartesi yine 56-57 ye kadar verirlerse memnuniyetimi ayrıca belirteceğim.

Sayfa 279/416 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •