Sayfa 280/416 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Dün 55-56 arası imkan vermiş almıştım işbankasından.
    Bugün baktım gelmiyor geriye, ben de olduğu yerden 400 daha aldım.
    Galiba tahtayı aşağı çekince piranhalar çoğalınca yukarı çekmek zorunda kaldılar.
    Ben dün 55-56 kovalıyordum, bugün 57-58 kovaladım. Pazartesi yine 56-57 ye kadar verirlerse memnuniyetimi ayrıca belirteceğim.
    Evet arkadaşım tam da bunu ifade etmeye çalıştım tahtacı diğer alicilardan gelen yüklü alimlardan rahatsız oluyor çok belli, bu yükseliş herkeste bir alım iştahı oluşturdu, yoksa tahtacı tıngır mıngır toplamayı seviyor tahtayı kaldırmadan.

Dün son anlarda alınmış 60 liradan ,ben yeni farkettim kim almış bu kadar lotu ve bu paraya kim satmış, bilgisi olan varmı ortaklar...

birisi veya birileri ağlam girdi kağıda ,zengin bir ortağımız var artık umarım bize kelek atmaz

4.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    birisi veya birileri ağlam girdi kağıda ,zengin bir ortağımız var artık umarım bize kelek atmaz
    Aynen İsmail bey umarım parası bol uzun vadeli bu şirketin geleceğine inanan bir yatırımcıdir. Belki de bizim bilmediğimiz bir şeyler için de uzun vadeli yatırım yapıyordur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,012
     Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Dün son anlarda alınmış 60 liradan ,ben yeni farkettim kim almış bu kadar lotu ve bu paraya kim satmış, bilgisi olan varmı ortaklar...
    Satan Piramit alani bilmiyorum.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,012
    Yukari gittikce rehavete kapilmayin tam tersi cok cok dikkatli olun..
    Alan tursusunu kurmak icin almaz.
    Bir gun kesinlikle satacaktir.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Aynen İsmail bey umarım parası bol uzun vadeli bu şirketin geleceğine inanan bir yatırımcıdir. Belki de bizim bilmediğimiz bir şeyler için de uzun vadeli yatırım yapıyordur.
    Başka türlü olma ihtimali üzerine düşünüyorum ama mantıklı bir başka ihtimal bulamıyorum yani kla******,çok paran var diyelim , aşağıdan al ve taşı yukarıya, sonra mal boşalt ,karı cebe at, tamamda, bu tahtada olur mu bu, olmaz, kime satacaksın, 2 senedir bu kağıttayım böyle bir şey hiç olmadı .bu adam ky den malı çekti doymadı şimdi piramitteki malları alıyor ,bu adam ne biliyor, bizim bilmediğimiz ,son 2 ,üç aylık bilançolar kötü, o bilançolara rağmen bu alımlar mümkün değil .aklıma 2 ihtimal geliyor, birincisi, bundan sonraki çeyrekler çok iyi gelecek, ihracat kaleminde şaşırtıcı rakamlar göreceğiz 2. ihtimalde convetya piyasadaki hisselere çağrı yapmıştı şirketi aldığında, kimse uymadı o zaman, alamamıştı
    hisseleri, şimdi borsadan topluyor olabilir bu da bir ihtimal bence, ne dersiniz ortaklar

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Satan Piramit alani bilmiyorum.
    Syg,
    teşekürler syn Dudu

Sayfa 280/416 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz