Sayfa 282/416 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Ben anlatayım şahsıma 15 TL maliyetli 4,000 lot aselsani 45 TL olsa dahi satamamak ve patlamak gerçi kar ettik ama büyük kaymağı kacirdik politeknik in gidişi everest gibi beni de huzursuz ediyor ama kimseyi de al sat ya da tut diye etkilemek istemem ben şahsıma hala tutuyorum saygılar...
    Merhaba, bu konuda (asels) sayın dudu uyarmıştı

3 in 1 kuralini

ve nokta atisi yapti.

Fakat sayın dudu başka bir konuya deginecek diye tahmin ediyorum

tehlike yaklasiyor derken.

Önce bir sattım kurtuldum furyası başladı. Ben sattım kalanlara bol kazançlar dilendi.
    Sonra, aman ha elinizde patlamasın furyası başladı.
    Bence al sat herkesin kendi kararı. Herkesin belli tecrübeleri var.
    Ben de 50 lerden EGEEN alıp 107 den sattım sonra arkasından baktım.,
    Yataş ı 1.60 lardan başlayıp dönem dönem sat al yaparak 5.40 a kadar taşıdım. Sonra 30 lara gitti yine arkasından baktım.,
    Hikaye çok yani.
    Bazen yukarı doğru bazen aşağı doğru.
    Merko yu 1.25 den almaya başlayıp 1.80 leri görüp 1.15 den satıp zor kurtuldum vs vs

Sözün kısası hissenin gideceği fiyatı, ya şirketin bilançosu, ya da speklerin iradesi belirler. Doğru yerden satmak biraz da şans işidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    O vakit gelince sizlere Nis 1997 - Agu 1998 arasinda yasadigim cok degerli bir tecrubemi anlatacagim.
    Simdi anlatsam buyuk cogunlugunuz anlayamayacak.
    Syg,
    Ben bu tecrübeyi biliyorum galiba

Ben hala bu şırketın geleceğıne olan olumlu ınancımı ve tut pozısyonumu koruyorum .tabı farklı gören ve farklı davranan yatırımcılar olacaktır, bu da normaldır, burada ben nasıl kendı durumumu ıfade edıyorsam ,onlarda ıfade edıyorlar, daha öncede yazmıştım, farklı görüş ve bakış, kendı pozısyonunu test ımkanı verır yatırımcıya, yararlıdır yanı bu anlamda, ama nıhaı olarak son karar yatırımcının kendısıne aıttır. verdığın kararla kazanırsın veya kaybedersın, buradakı herkesın borsada farklı tecrübelerı ve bırıkımı olduğu muhakkaktır .bu forumun ve bu topığın olması da bunların paylaşımı ıçındır ,buraya gırıp kendı bırıkımıni bızlerle paylaşan her yatırımcıya müteşekkirim ve teşekkür ederım.....

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Ben hala bu şırketın geleceğıne olan olumlu ınancımı ve tut pozısyonumu koruyorum .tabı farklı gören ve farklı davranan yatırımcılar olacaktır, bu da normaldır, burada ben nasıl kendı durumumu ıfade edıyorsam ,onlarda ıfade edıyorlar, daha öncede yazmıştım, farklı görüş ve bakış, kendı pozısyonunu test ımkanı verır yatırımcıya, yararlıdır yanı bu anlamda, ama nıhaı olarak son karar yatırımcının kendısıne aıttır. verdığın kararla kazanırsın veya kaybedersın, buradakı herkesın borsada farklı tecrübelerı ve bırıkımı olduğu muhakkaktır .bu forumun ve bu topığın olması da bunların paylaşımı ıçındır ,buraya gırıp kendı bırıkımıni bızlerle paylaşan her yatırımcıya müteşekkirim ve teşekkür ederım.....
    Yazdıklarınıza ben de aynen katılıyorum.
    Ben yazılanların kötü niyetli olduğunu söylemedim, sakın yanlış anlaşılmasın. Ben sadece forumdaki tansiyona dikkat çekmek istedim.
    Sonuçta buradaki herkes belli bir birikime sahip ve herkes iyi niyetle bilgi paylaşımı yapmaya çalışıyor.
    Bu bazen şirketin temeli ile ilgili olabiliyor bazen de hissenin teknik hareketleri ile ilgili olabiliyor.
    Kesin olan bir şey var ki bu bilgi eksikliği ile negatif veya pozitif yönde kesin bir yorum yapabilmek çok zor.
    Hekese bol kazançlar dilerim.

Bu arada ben de yukarı kademelerde bir yerde hatırı sayılır satış koydum bekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bu arada ben de yukarı kademelerde bir yerde hatırı sayılır satış koydum bekliyorum.
    Aynen katılıyorum herkes bir çok tecrübe yaşadı borsada hepsine saygım var ve tecrübelerden faydalanıyoruz. Sanırım spek alimda hala ama aşağıdan istiyor mali kılçık atmak için yukarıdan bir lot bir lot alıyorum :0)

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum herkes bir çok tecrübe yaşadı borsada hepsine saygım var ve tecrübelerden faydalanıyoruz. Sanırım spek alimda hala ama aşağıdan istiyor mali kılçık atmak için yukarıdan bir lot bir lot alıyorum :0)
    Valla ister alsın ister almasın.
    Aşağı biraz daha çekerse diye ben de bekliyorum şahsen.
    Bir elim satarken diğer elim alışta bekliyorum.
    Sanki 57 çok uygun gibi, ne dersiniz?

Sayfa 282/416 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •