Special Days Image
Sayfa 299/416 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

ılk çeyrek kar 500 bın lıra
    3. çeyrek kar 5 mılyon lıra

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    ılk çeyrek kar 500 bın lıra
    3. çeyrek kar 5 mılyon lıra
    Ben kap ta göremedim. Ancak işyatırım sitesinde 9 aylık bilanço detaylı olarak var. ŞU krizde gayet başarılı bilanço.

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=POLTK

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben kap ta göremedim. Ancak işyatırım sitesinde 9 aylık bilanço detaylı olarak var. ŞU krizde gayet başarılı bilanço.

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=POLTK

İlginç olan ise vergi dairesine verilen mali tablo kapta yayınlandı. Ancak spk ya verilen tablo KAP ta yok. Peki işyatırım sitesinde nasıl olabiliyor.
    Ben mi yanılıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    İlginç olan ise vergi dairesine verilen mali tablo kapta yayınlandı. Ancak spk ya verilen tablo KAP ta yok. Peki işyatırım sitesinde nasıl olabiliyor.
    Ben mi yanılıyorum
    Bu durgunlukta güzel, geçen seneyle karşılaştırmali bakılan özet bir tablo yayinlanirdi onu bulamadim o iyi oluyordu, ihracat henüz az, tam anlamadim bir yerde ya faiz geliri var ya da komisyon geliri ama sanırım faiz geliri o, komisyon geliri olsa lotalty gelirinden siftah yaptık diyecektim :0)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Gelişen işletmeler piyasasında olduğundan hala ufrs (spk) finansallarını 6 ve 12 aylık olarak yayınlıyor o dönemler de 31.03 ve 31.09 bu sebeple geliş tarihleri Mayıs ve Kasım ayı olması muhtemel.

Yatırımcı takip etsin diye de 3 ve 9 aylık vuk (yasal) kar zararı yayınlıyorlar. Geçen yıl karşılaştırmalı dönem yoktu vuk için. Ufrs'de ne yapıp edip karşılaştırmalı oluşturulur. Çünkü standartlar karşılaştırmalı verilmesini öngörüyor.

Vuk kârını da bence ayrıca takip edin. Üzerine kayıt atılmamış orijinal muhasebe çünkü 😉

Syg.

Neredeyse akşam oldu, seans kapanacak 49 adet işlem nedir.
    Şirket gelişen işletmeler piyasasından çıkmadigi surece böyle sürecek anlaşılan

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Neredeyse akşam oldu, seans kapanacak 49 adet işlem nedir.
    Şirket gelişen işletmeler piyasasından çıkmadigi surece böyle sürecek anlaşılan
    A sınıfı olduk diye biliyorum ama gip te duruyor muyuz hala? Dolaşımda hisse adedi az büyük kısmı parketmis bekliyor valla nasıl sürekli birhacim olur bu tahtada bilemiyorum

Sayfa 299/416 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •