Sayfa 325/416 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Coventya nın işine neden gelecek onu açıklar mısınız çünkü ben tam tersini düşünüyordum.
    Tahta kapansa coventya için faydası ne?
    Tahtanın kapanmasından kastınız bir süre işleme kapanması mı? Borsa kotu dışına mı çıkarılması kastettiğiniz?

2. Patron kim biliyormusunuz??? Piramid menkul degerler’ in sahibi, O zaten actı Şirketi Borsaya. Bakın kendiside yanlış yapıyor. A1 onunla anlaşma yaptı. Bazen karsılıklı işlemler yapıyor, Ykb de onlarla. Şuan Bir fona devri olacaktı ama Fon almadı. Fiyatı düşürmek istemiyorlar. Ciddi alıcı gelse acımadan verirler( hiç şüpheniz olmasın.Coventya fiyatın bu tarz yukselmesinden rahatsızlık duyuyor. Cünkü Sorusturma olursa ; işine gelmez. Çünkü ciddi bir şirket.Kotdışı kalma riski var. Kesin bilgi degil. Zaten adı üstünde risk

3.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Coventya nın işine neden gelecek onu açıklar mısınız çünkü ben tam tersini düşünüyordum.
    Tahta kapansa coventya için faydası ne?
    Tahtanın kapanmasından kastınız bir süre işleme kapanması mı? Borsa kotu dışına mı çıkarılması kastettiğiniz?
    Coventya geti kalan hisseleri vedavadan ele gecirir. Kotdışı kalmayı her sonradan hissedar olan yabancı şirket ister. Çünkü Denetim den kacmış olur

4. Bu şirket şuan 55 mily Usd piyasadegeri, 🤣🤣🤣🤣🤣Güldürmeyin adamı.FK sı: 52 , Pd/DD:11 . Hangi fon alır bunu ?Eski fon yöneticeleri kalmadı artık. Fon yoneticisine 100 bin usd cebine koyma devride gecti artık.Ciddi arastırmalar var.

Kağıdın iyi olduğunu düşünüyordum topikde yazılanları görünce caydım anlamadıgım bı kagıdın kot dısı kalması yanı tahtada yapılan işlemlerle hisseler kot dısı kalabılıyormu daha önce öyle olan kağıd oldumu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,087
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Kağıdın iyi olduğunu düşünüyordum topikde yazılanları görünce caydım anlamadıgım bı kagıdın kot dısı kalması yanı tahtada yapılan işlemlerle hisseler kot dısı kalabılıyormu daha önce öyle olan kağıd oldumu
    Olmaz yani kot disi kalmaz.
    Kota giris ve cikisin belli kriterleri var.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. Yahu yeter artık .Bunca zamandır yazıp izliyorum poltek i.Elimde yok dedim ama 44 .60 maliyetli 1200 lotum var poltekte .Itiraf ediyorum kimse almasin poltek i diye fazla yazmadım.
    Topluyorlar lafına inanmadigimi önceden de yazdım .Burada bir operasyon var .Piramit in lotlari sağ cep sol cep dağıtılıyor .Çok güzel de bir operasyon yapılıyor .Kent ,aslan cimento nasıl o fiyatlara haketmediği halde geldiyse ve bu fiyatlarda yıllarca durduysa poltek te aynı yolda BENCE.

Bist tarafından getirilen tedbir bence iyi oldu.Tedbirden sonra 100 tl üzerini bekliyorum.

Bu hisse bence A 1 kapital ve ekip için KREDI HISSESI olarak kullanilacak.Başka kurumlar A 1 kapital ,PIRAMIT menkul ve çevresinden işlem yapan operasyoncu borsacıların başka hisselerde daha çok işlem yapabilmesi için kullandığı KREDI HISSESI oldu....Bu hisse ne kadar çok yükselirse bunların OVER ALL u yükselecek ve daha fazla kredi kullanabilecekler .

Bu şirket EGE EN E si bile olamaz .BALON bu BALON .

Ama ben 1200 lotumu satmayacagim.240 tl hedefim var .Olursa olur .Olmazsa stop um 60 tl .

8. Benim için poltek in geçen yılki izfas ,sekur ,ayen operasyonlarından hiçbir farkı yok.Ama daha yolunun çok olduğuna inanıyorum .

Bunları yazıyorum ama benim bildiğim hiçbirşey yok .Aldım bekliyorum .

Yazdıklarım kendi inandiklarimdir .Yatirim tavsiyesi hec degildir .Inerse de cikarsa da mesuliyet kabul etmem biline .

Sayfa 325/416 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •