Sayfa 327/416 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. a grubu olmayan hisseyi kredi olarak kullnamazsınız, kredilide alamazsınız. beyaz'ın zirvesine bakın neler olabileceğinin hesabını yapın. varsayalım ki kazançlı karlı satıp çıktınız bilmeyen cahil birine vermişseniz vay haline spek kucağına bırakabilirseniz ne ala, onlara bir şey olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Poltek te 3 ay once hedefim 70 idi .Ama işlemler iyice siglasinca bunu da ASLAN CIMENTO ,KENT GIDA gibi KREDI HISSESI yapabilirler dedim ..Maliyetim de düşük olduğu için oynuyorum bir kumar .
    Üstad dediğiniz hisselere baktım da uzun yıllar kalabilen yok en babası 6,7 ay kadar bir kısmı ise bir kaç ayda 4,5 katı yürüyüp direk çıktığı yerin de altına vermişler, ama çok ani olmuş hareketler.

3.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Üstad dediğiniz hisselere baktım da uzun yıllar kalabilen yok en babası 6,7 ay kadar bir kısmı ise bir kaç ayda 4,5 katı yürüyüp direk çıktığı yerin de altına vermişler, ama çok ani olmuş hareketler.
    Bir tek izfas istikrarlı bir şekilde bir yıl yürümüş ve on katı olmuş sonra bir düzeltme ve yeni bir rekor ondan sonra da cakmislar tabi, evet katılıyorum size bu hisse artık poker masasına döndü biraz nerde kalkacağını iyi bilmek lazım biraz da nasip kismet tabi ki.

4.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Bir tek izfas istikrarlı bir şekilde bir yıl yürümüş ve on katı olmuş sonra bir düzeltme ve yeni bir rekor ondan sonra da cakmislar tabi, evet katılıyorum size bu hisse artık poker masasına döndü biraz nerde kalkacağını iyi bilmek lazım biraz da nasip kismet tabi ki.
    Masaya adam zorla oturttu. Ben poker oynamak istemiyordum.
    Anlatamadık derdimizi, oturacaksın dedi, oturduk..

Sorun şu ki ,
    Ben hayatımda hiç bir zaman poker oynamadım..
    Bu oyunun kuralları neydi ?

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Coventya nın şirketi borsa kotundan çıkarma ihtimali vardı belki de.
    Pramit bunu gördü, hisse fiyatını yukarı sürerek coventya yı pazarlık için sıkıştırıyor olabilir mi?

Şeytanın avukatlığını yapıyorum.

Bir de güzel senaryo ihtimali, Şirketin ürünlerinin uluslararası pazarda güzel bir yer edinebilmesi ihtimali. Bir şekilde buna benzer bir senaryoyu öğrenen A1 Capital fiyata bakmadan topluyor olma ihtimali.

Borsada şirketlerin an itibari ile bulundukları durum, fiyatları üzerinde belirleyici etkide bulunsa dahi asıl belirleyici olan şirketin gelecekte ne duruma geleceği daha çok belirleyicidir.
    Bu nedenle şirketlerin fiyatları ile mevcut bilançoları uyumlu olmayabilir.

6. Patronun haberi olmadan, bu işin böyle yürümesi bana mantıklı gelmiyor.
    A1'in coventanın kendisi adına lot toplama ihtimaline ne diyorsunuz ?

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

7. Bu iş büyük kumara dogru gidiyor.
    Ya kayıp göze alınıp, büyük risk alınacak.. Sonunu düşünen kahraman olamaz denecek.
    Ya da bu kadarı bana yeter diyecek çekileceğiz..

Batuhan

8. Coventya şirketi nerede işlem görüyor. Piyasa değeri nedir bilen varmı. Coventya Kimyasal AŞ. diye bir şirket var Türkiye de adresi Poltk nin adresi.Bu adreste Covenyta dünyada ki 6 tane Ar-ge merkezinden biri olarak gözüküyor.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 327/416 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •