Sayfa 329/416 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ne buyuk ortak topluyor ne de Piramit yukari suruyor.
    Piramit alis gorse daha da fazla verecek bu fiyatlardan.
    Bundan emin olabilirsiniz.
    Ozcan Koknel hoca bir defasinda 6 aydan fazla borsa yatirimciligi yapan kisinin sahitligi kabul edilmemeli demisti bir
    Syg,
    Üstadım piramit in mali usul usul vermesi çok doğal bir şey adam 7 TL den almış koymuş kenara bir sürü lot benim de o kadar lotum olsa her on TL arası kademelerde ne kadar inandığım bir şirket de olsam satardım yavaş yavaş.

2.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Evet bu konuda hak veriyorum çok eskilerde Netaş i yabancı alıp bir süre sonra korkunç fiyatlara sürmüştü yanılmıyorsam 15 liralardan 450 lira gibi bir rakamlara bazen şirketin geleceğine de yatırım yapilabiliniyor.
    o günleri hatırlıyorum, sadece izledim, hiç almamıştım, o kadar zevkliydi ki çıkışı izlemek

ne zaman telefona baksam yeni bir zirve şimdi kaç oldu diye, aça aça gün boyu çıkıyordu

--

hatta otobüste şöyle bir konuşmaya şahit olmuştum, arkadaşına telefonda evi sat netaş al diye tavsiyede bulunan bir kişi görmüştüm.

dedim buraya kadar geldiyse netaş bu iş tamam ama o an zirve kaçtı şimdi hatırlamıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    o günleri hatırlıyorum, sadece izledim, hiç almamıştım, o kadar zevkliydi ki çıkışı izlemek

ne zaman telefona baksam yeni bir zirve şimdi kaç oldu diye, aça aça gün boyu çıkıyordu

--

hatta otobüste şöyle bir konuşmaya şahit olmuştum, arkadaşına telefonda evi sat netaş al diye tavsiyede bulunan bir kişi görmüştüm.

dedim buraya kadar geldiyse netaş bu iş tamam ama o an zirve kaçtı şimdi hatırlamıyorum.
    Ben takip etmemistim o süreci ama o zamanlarda bir yüzde 900 bedelsiz vermiş, aynısını ASELSAN da yaşadım ufak ufak düzenli topluyordum kar da vardı son zamanlarda dile bir düştü yabancı mali ky nin kucağına bıraktı gitti aynı muhabbet o zaman oldu evini arabasını satan ASELSAN a gömdü sonra sonuç malum şükür karımı aldım ama kaymağı kaçtı ASELSAN in, Allah a şükür politeknik milletin diline düşmedi daha dile düşerse ve bu sığ hisseye saçma rakamlardan ky hücum etmeye başlarsa uçaktaki fırlatma koltuğunun düğmesine basma zamanı gelmiş demektir.

5.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Evet bu konuda hak veriyorum çok eskilerde Netaş i yabancı alıp bir süre sonra korkunç fiyatlara sürmüştü yanılmıyorsam 15 liralardan 450 lira gibi bir rakamlara bazen şirketin geleceğine de yatırım yapilabiliniyor.
    Nortel netaşı satılığa çıkardığında 8 liraydı
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

Malı veren sadece piramit. Piramitin 7 TL.maliyeti varsa elindekilerin huzde 10 unu sattigı anda geri kalan tüm malın maliyeti sıfırın altina düştü bile. Yani koydugu parayi fazlası ile geri aldı bile.
    Bu nedenle tehlikeli bir vatandas kendisi.
    Yapi kredi son 3 aylik degişimde 9000 ekside idi. Şimdi günlükte 19 binden fazla tek başına almıs görünüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Malı veren sadece piramit. Piramitin 7 TL.maliyeti varsa elindekilerin huzde 10 unu sattigı anda geri kalan tüm malın maliyeti sıfırın altina düştü bile. Yani koydugu parayi fazlası ile geri aldı bile.
    Bu nedenle tehlikeli bir vatandas kendisi.
    Yapi kredi son 3 aylik degişimde 9000 ekside idi. Şimdi günlükte 19 binden fazla tek başına almıs görünüyor.
    Üstad ben bu piramit ten korkmuyorum, istese basar öldürür fiyatı ama niye yapsın ki böyle bir şeyi, kim malının fiyatını niye oldursun durup dururken, en güzelini yapıyor bence tahtaya alıcı geldikçe yavaş yavaş veriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Kumarın ayıbı olmaz Hüseyın kardeş.
    Burda herkez kendı parasıyla oynuyor
    Hayırdır sızın bır sıkıntınızmı var.
    ALINTIDIR
    Çekılen çekıldı zaten,çekılmeyıpte çekılmek ısteyenede tahta orda ,hayırlı olsun şımdıden ,
    De yanı burda karda olup oyunun sonunu merak edıp bekleyen 3 5 kışı kaldık
    Buraya gelıp elınde kağıt olmadan bu olumsuz yazı yazanların sıkıntısı nedır onu anlamadım
    80 lıradan tek kalemde 20000 ışlem gören kağıda 5 lıra etmez dyenler
    tahta kapanabılır dıyenler
    kazık kıme gırecek bekleyıp görelım dıyenler
    Şımdı onlara hıtafen yukardakı replığın son cümlesını yazıyorum
    BREAKING THE WHO"S WHO FUCK ITS OWN SHARES.....
    Bana mı cevap yazıyorsun, millete mi giydiriyorsun belli değil.
    Merak etme, Poltk ile ilişkisi olmayan, ilgilenmeyen buraya gelip tahmin yürütmez..
    Ayrıca, herkes istediğini yazar, ister katılırsın ister katılmazsın..
    Ne yazacağını size soracak değil ya.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Sayfa 329/416 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •