Sayfa 336/416 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku

Bir aylık takas değişımi.

Dikkat Çeken Alıcılar :
    Yapı Kredi 15.444
    A1 Capital 11.715
    İş.................5.291
    -----+++++++++++++++++++++
    Toplam ...32.450 Adet

Belirgin satıcı Piramit 32.000

Yani görünen bir şey yok. A1 Capital balmaya devam etmis. İş almış biraz.
    Yapi kredideki yeni bir keriz değildir herhalde.
    Koku almıs yeni birisi mi. A1 Capital in yancısımı bilemiyoruz.
    Playmaker Hocam, Sizi daha öncede uyarmıştım, nacizane uyarımı tazeleme ihtiyacı hissettim

Tabiki, siz daha iyisini bilirsiniz ama Hocam artık karanlık bir tünelin içerisine girdik ve ne yazık ki gözümüzü nerede açacağımızı bilmiyoruz. Ortam zifiri karanlık..Bize yol gösterecek bir mum ışığı bile yok..Kimin eli kimin cebinde belli değil.

Bildiğim kadarıyla, sadece 2 senediniz var. Birisi Poltk diğeri durdo idi.Sözüm o ki, Poltkteki riski dağıtmak ve denge oluşturmak adına, beğendiğiniz 2-3 senet daha alsanız güzel olmaz mı ?

O kadar emek veriyorsunuz, takas atıyorsunuz..Size iki satır yazmadan geçmek istemedim..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Playmaker Hocam, Sizi daha öncede uyarmıştım, nacizane uyarımı tazeleme ihtiyacı hissettim

Tabiki, siz daha iyisini bilirsiniz ama Hocam artık karanlık bir tünelin içerisine girdik ve ne yazık ki gözümüzü nerede açacağımızı bilmiyoruz. Ortam zifiri karanlık..Bize yol gösterecek bir mum ışığı bile yok..Kimin eli kimin cebinde belli değil.

Bildiğim kadarıyla, sadece 2 senediniz var. Birisi Poltk diğeri durdo idi.Sözüm o ki, Poltkteki riski dağıtmak ve denge oluşturmak adına, beğendiğiniz 2-3 senet daha alsanız güzel olmaz mı ?

O kadar emek veriyorsunuz, takas atıyorsunuz..Size iki satır yazmadan geçmek istemedim..

Batuhan
    Arkadaşım iyi niyetin için teşekkür ederim.
    Ben de tereddüt etmiyor değilim ancak 25 senede neler gördük neler geçirdik. Bir miktar satış yapmıştım zaten, sen söyleyince şimdi baktım portföyümün yüzde 55 i POLTK hala. Biraz daha yükselirse ve kafamdaki rakama gelirse kendilerine yarısını daha vereceğim.
    Yani elimdekilerin yarısını satmayı planlıyorum. Ancak bu fiyatlardan değil

Borsa bır yatırım aracıdır tıpkı dığerlerı gıbı(dövız,altın, gayrımenkul ıhtıyaç fazlası tabı, faız,, bono, tahvıl vs .)ve fakat en rısklısıdır ,bır kere
    ırerken borsaya en önce bunu bılerek gıreceksın ,bu şırket ve tahtasına gelınce ,çok özel ürün gamı olan, nadıde bır şırket ,Convetyanın dunya ülkelerındekı satış bağlantılarıyla ve yaptığı yatırımlarla çok büyük bır büyüme potansıyelı taşıyan bır şırket bır kere buna ınanacaksın eğer buna ınanmıyorsan zaten bu fıyata gelmış, çok karda olduğun bır kağıdı taşıman anlamsız olur ,şımdı kağıdın yatırımlardan sonrakı, herkezın ıyı bılanço bekledığı bılanço berbat geldı ve kağıt normal olarak 30a kadar saldı kendını ve ne olduysa orda oldu A1 oralardan ve buralara kadar topladı o bılançoya rağmen 2. bılanço durumun düzeldığını göstersede bızım bekledığımız ıhraçat patlamasının olmadığını bıze gösterdı, fakat bu durum A1 dekı yatırımcıların umurunda bıle olmadı
    toplamaya devam ettıler kım ne derse desın benım ınancım odurkı bu alanlar şırketın durumu ıle pozıtıf anlamda buyuk bır elışmenın olacağını bılıyorlar, ya bızımde bekledığımız ıhracat patlaması olacak yada patentlı ürünlerle ılgılı şırkete değer katacak bır gelışme olacak,veyaut hıçbırımızın aklına gelmeyen bır başka şey , unutmayın tahtadakı bu fıyat mevcut duruma göre çok çok pahalı
    buralardan alıp bu rıske gırılırmı , açıkcası ben gırmezdım, ama benım ortalamam 40 lıra ,kardan zararı göze alıp ,bu ış nerede bıtecek görmek ıstıyorum ve herkezde canı ne ıstıyorsa onu yapsın,ben dahıl kımseyı dınlemesın

4.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Borsa bır yatırım aracıdır tıpkı dığerlerı gıbı(dövız,altın, gayrımenkul ıhtıyaç fazlası tabı, faız,, bono, tahvıl vs .)ve fakat en rısklısıdır ,bır kere
    ırerken borsaya en önce bunu bılerek gıreceksın ,bu şırket ve tahtasına gelınce ,çok özel ürün gamı olan, nadıde bır şırket ,Convetyanın dunya ülkelerındekı satış bağlantılarıyla ve yaptığı yatırımlarla çok büyük bır büyüme potansıyelı taşıyan bır şırket bır kere buna ınanacaksın eğer buna ınanmıyorsan zaten bu fıyata gelmış, çok karda olduğun bır kağıdı taşıman anlamsız olur ,şımdı kağıdın yatırımlardan sonrakı, herkezın ıyı bılanço bekledığı bılanço berbat geldı ve kağıt normal olarak 30a kadar saldı kendını ve ne olduysa orda oldu A1 oralardan ve buralara kadar topladı o bılançoya rağmen 2. bılanço durumun düzeldığını göstersede bızım bekledığımız ıhraçat patlamasının olmadığını bıze gösterdı, fakat bu durum A1 dekı yatırımcıların umurunda bıle olmadı
    toplamaya devam ettıler kım ne derse desın benım ınancım odurkı bu alanlar şırketın durumu ıle pozıtıf anlamda buyuk bır elışmenın olacağını bılıyorlar, ya bızımde bekledığımız ıhracat patlaması olacak yada patentlı ürünlerle ılgılı şırkete değer katacak bır gelışme olacak,veyaut hıçbırımızın aklına gelmeyen bır başka şey , unutmayın tahtadakı bu fıyat mevcut duruma göre çok çok pahalı
    buralardan alıp bu rıske gırılırmı , açıkcası ben gırmezdım, ama benım ortalamam 40 lıra ,kardan zararı göze alıp ,bu ış nerede bıtecek görmek ıstıyorum ve herkezde canı ne ıstıyorsa onu yapsın,ben dahıl kımseyı dınlemesın
    Bu soylediklerinize ekleyecek hiç bir şey yok. Tamamen katılıyorum bu tahtada mali al sonra kitle ky ye git tahtasi değil çok sığ, adamların eli kolu uzun bence bu bilgileri çok sağlam bir şekilde önceden aldılar ve toplamaya geçtiler. Geçen tahta 77, 78 lere saldığı zaman bütün lotlarimi 80 den satışa koydum spegin kademeleri toplayıp yanıma yanasmasi 5 dakika sürmedi hemen iptal ettim tabi satış emrini, bir kere daha yaptım ertesi gün yine aynısı oldu, tahtaciyla tango yaptık biraz anlayacağınız, ama şu ara biraz isteksiz gibi duruyor tahta sakinlessin istiyor, yoksa hala mal toplanıyor tahtada bu çok net. Ben satmadim bekliyorum.

brüte ırdıkten sonra 2 ün açıkcılar pozısyon kapattı ve tahta hızlıydı, sonrakı 3 gün oldukça sakındı, baş aktörler alışta A1 SATIŞTA PIRAMIT ORTADA GÖZÜKMEDILER ,ama perşembe cuma gene bıraz hızlandı gıbı geldı bana, özellıkle cuma 1600 lot ışlem oldu yanı önümüzdekı hafta hızlanacak gıbı duruyor gene bakalım artık neler olacak .benım kaderımmıdır nedır dğer kağımdımda da cıddı kardayım
    ve onuda beklentı nedenıyle satamıyorum ve o gevşedı bıraz kardan cıddı zarar ettım

6.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    brüte ırdıkten sonra 2 ün açıkcılar pozısyon kapattı ve tahta hızlıydı, sonrakı 3 gün oldukça sakındı, baş aktörler alışta A1 SATIŞTA PIRAMIT ORTADA GÖZÜKMEDILER ,ama perşembe cuma gene bıraz hızlandı gıbı geldı bana, özellıkle cuma 1600 lot ışlem oldu yanı önümüzdekı hafta hızlanacak gıbı duruyor gene bakalım artık neler olacak .benım kaderımmıdır nedır dğer kağımdımda da cıddı kardayım
    ve onuda beklentı nedenıyle satamıyorum ve o gevşedı bıraz kardan cıddı zarar ettım
    Hangi kağıt üstad o sakıncası yoksa? Bu arada da bir dipnot daha piramit tahtanın durumuna göre incitmeden satıyor ama 80 TL altına mal vermiyor gördüğüm kadarıyla.

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Hangi kağıt üstad o sakıncası yoksa? Bu arada da bir dipnot daha piramit tahtanın durumuna göre incitmeden satıyor ama 80 TL altına mal vermiyor gördüğüm kadarıyla.
    Ne sakıncası olsun ISBTR var elımde 6 lot 2000 malıyetlı 33000 i gördü satmadım, Atatürk hisselerinin hazineye devredilmesını beklıyorum,şu an 18380 lerde,,bakalım nasip her şey,evet vermiş ama çok az ve dediğin gibi 80leri bekliyor
    A1kaldığı yerden devam etmek istiyorsa önümüzdeki hafta 80lerden işlem görmeye başlar bizim Cevahir....

Birde ISMEN toplamaya başladfım 2.40 dan beri topluyorum 4.03 ü gördü şu an 3.90 benim maliyer 3.23e geldi toplarken 4000 milyon kar bekliyorum yıl sonu

Sayfa 336/416 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •