Sayfa 343/416 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

''b) Mal varlığının tümünü veya önemli bir bölümünü devretmesi veya kiraya vermesi
    yeya mal varlığının tümü veya önemli bır bölümü üzerinde aynı hak tesis etmesi
    Politelmik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. halihazıda Politeknik USA, mc. şirketinin
    çoğunluk hisselerine sahiptir. Politelmik USA, mc. hisselefiüin adil bir piyasa
    flyatındn Coventya, mc. (Oflskany USA) isimli şirketine satılması
    plaınlanmaktadır.

Beyler burda ne diyor ya bunlar. bu konu bu topicte hiç konuşulmadı
    Adamlar ne planlıyor bizim haberimiz yok
    Amerikadaki şirketi biliyoruz sermayesi yüzde yüz poltk ya ait
    adamlar diyorki biz bunu sizden piyasa şartlarında satın alacağız peki kaç dolar bilen varmı kaç para bedel biçileceğini bilen varmı.
    ve neden convetya bu şirketi almak istiyor bilen varmı .peki bu satış gerçekleşirse poltk nın kasasına ne kadar girecek acaba bilen varmı.peki bunları bilen biri varsa ve gelecek parayı da biliyorsa ne yapar sizce . bu tahtayı süpürmezmi ki zaten süpürüyorlar diyorsunuz öylemi
    Bilmiyorum tabi ama zaten kimse bilmiyor. fakat tahtadaki bu durumu açıklayan bilgi bu olabilir gibime geliyor bana. bekleyip göreceğiz .beklemek için bir sebep daha buldum galiba kendime

2. 80.30 kapattık.Artık yavaş yavaş 80 -90 aralığında kapanislarin vakti .Ekimin ilk haftasi 90 üzerine atarız inşallah tahminime göre .

Daha da önce dediğim gibi benim için poltk aslan cimento ve kent gıda dır. Uzun yıllar bilancolariyla piyasa değerini asla haketmeyecegini düşünüyorum .

Neden öyle niye satmiyorsun derseniz cevabım yine aynı.Bu hisse sekur ,izfas ,cemas ,adese değil.Inşallah yukselis durunca şelale düşüşü beklemiyorum.Yükselişin de yavaş yavaş ,usul usul devam edeceğini düşünüyorum .Bu yüzden unuttum poltk i .

Ben den dusuneyim poltek i?Piramit ,yapı kredi ,halk ,A1 ve IŞ i kullanan grup düşünsün.Maliyetim 40 lar ben rahatım . .

3. Ismail senin tmpol yine hayal kırıklığı yarattı gibi.Aslında dediğin gibi herşey hazır tmpol de ama ya zamanı değil ya da daha zamanı var .Veyahut elekten ayrı inatçı bir yatırımcı yüklü mal aldı ve onun satmasını bekliyorlar .4.20 üzerinde kapanislar yapmadikca tmpol almam ben.
    Işin özü tmpol 3.50 ler bana çok pahalı gelir.4.20 üzerinde kapanış yapınca "Bu bedava" deyip alirim Ismail.Sana tmapol de başarılar diliyorum.Takdir ediyorum temapoldeki azmini .Poltekte ise bu yükselişe bir temel aramani da Takdir ediyorum .Ben spekülasyon diyorum ama inşallah temel bazlı bir gelişme üzerine yukseliyoruzdur .

15 günde bir yazıyorum poltekte .Idare edin agalar beni.Yine kafanızı agrittim.Hayirli günler hepinize .

4.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Ismail senin tmpol yine hayal kırıklığı yarattı gibi.Aslında dediğin gibi herşey hazır tmpol de ama ya zamanı değil ya da daha zamanı var .Veyahut elekten ayrı inatçı bir yatırımcı yüklü mal aldı ve onun satmasını bekliyorlar .4.20 üzerinde kapanislar yapmadikca tmpol almam ben.
    Işin özü tmpol 3.50 ler bana çok pahalı gelir.4.20 üzerinde kapanış yapınca "Bu bedava" deyip alirim Ismail.Sana tmapol de başarılar diliyorum.Takdir ediyorum temapoldeki azmini .Poltekte ise bu yükselişe bir temel aramani da Takdir ediyorum .Ben spekülasyon diyorum ama inşallah temel bazlı bir gelişme üzerine yukseliyoruzdur .

15 günde bir yazıyorum poltekte .Idare edin agalar beni.Yine kafanızı agrittim.Hayirli günler hepinize .
    Faydalı paylaşımlar başımızın tacidir her zaman, bu arada kuşlu sitede fazla takipçisi olan birisi takipcilerine politeknik aldırıyor ufak ufak uzun vadeli.

5.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Faydalı paylaşımlar başımızın tacidir her zaman, bu arada kuşlu sitede fazla takipçisi olan birisi takipcilerine politeknik aldırıyor ufak ufak uzun vadeli.
    Kim o sakıncası yoksa yazabilirmisin.
    Yavas yavaş başlamışsa bu yayılır.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Ismail senin tmpol yine hayal kırıklığı yarattı gibi.Aslında dediğin gibi herşey hazır tmpol de ama ya zamanı değil ya da daha zamanı var .Veyahut elekten ayrı inatçı bir yatırımcı yüklü mal aldı ve onun satmasını bekliyorlar .4.20 üzerinde kapanislar yapmadikca tmpol almam ben.

Teşekkür ederim sn alyatçı. fakat sanırım ismailleri karıştırdınız tmpol deki ismail ben değilim .

7.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Kim o sakıncası yoksa yazabilirmisin.
    Yavas yavaş başlamışsa bu yayılır.

Tabi ki big trader diye biri 12,000 takipçisi var, vur kaç değil çok uzun vade alın atın kenara geleceğin yeni egeen i doğuyor diye takdim ediyor takipçilerine ki alan da var.

8.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Tabi ki big trader diye biri 12,000 takipçisi var, vur kaç değil çok uzun vade alın atın kenara geleceğin yeni egeen i doğuyor diye takdim ediyor takipçilerine ki alan da var.
    Gördüm. Poltk dillenmeye başlamış artık. Bu pek iyiye işaret değil.

Sayfa 343/416 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •