Sayfa 344/416 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sn alyatçı. fakat sanırım ismailleri karıştırdınız tmpol deki ismail ben değilim .
    Doğru o düz Ismail miş

2.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sn alyatçı. fakat sanırım ismailleri karıştırdınız tmpol deki ismail ben değilim .
    Doğru o düz Ismail miş

3.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Tabi ki big trader diye biri 12,000 takipçisi var, vur kaç değil çok uzun vade alın atın kenara geleceğin yeni egeen i doğuyor diye takdim ediyor takipçilerine ki alan da var.
    Nakit para 20 milyon olursa yeni bir Egeen doğar demiş.

Bu kişi culduz fenomenlerden değil.Hisselere hareket getiriyor .Para bol bunda .Fener netas takılıyor bu ve meydan okuyor piyasaya .

Poltk i bozdu gibi yazısı ama ilerleyen günlerde hiç belli olmaz .Şimdi yazıyor .Hisse durulur durulur daha sonra 100 üzerine atınca 200 e kadar bir ralli yaparsa tüm ky poltk alır.

Hemen karamsar olmamak lazım.Fenomenleri takip edeceksin ben onu bilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Nakit para 20 milyon olursa yeni bir Egeen doğar demiş.

Bu kişi culduz fenomenlerden değil.Hisselere hareket getiriyor .Para bol bunda .Fener netas takılıyor bu ve meydan okuyor piyasaya .

Poltk i bozdu gibi yazısı ama ilerleyen günlerde hiç belli olmaz .Şimdi yazıyor .Hisse durulur durulur daha sonra 100 üzerine atınca 200 e kadar bir ralli yaparsa tüm ky poltk alır.

Hemen karamsar olmamak lazım.Fenomenleri takip edeceksin ben onu bilirim.
    Aynı fikirdeyim adamı takip etmiyorum ama daha önce başarılı hisse paylaşımları olmuşsa ve politeknikte de millete satmamak üzere aldirmissa bu işimize gelir zaten dolaşımdaki lot sayısı az ve bir çoğu park etmiş hareketsiz duruyor.

5. Topic hareketlenmeye başlamış. Dolmuş.

Başka yerlerde de pazarlaması yapılıyorsa, bana salatalığı nasıl yediğimi söylemek düşer. Üzerine önce biraz tuz ekerim, sonra biraz zeytinyağı gezdiririm. Taş baskı zeytinyağı ya da erken hasat olmalı.
    ...

6. 4 sene önce 11 den alıp 17 den satınca para kazandım sanmıştım

7. Gozlemim tahtacı aşağıdan mal istiyor ama sanırım aşağı çekmeye çalıştıkça birileri lotlara kaynak yapıyor bir türlü dusuremiyor fiyatını ky de uyandı işe biraz ufak ufak topluyor başka alıcı olmasa sanırım gaddarca basarlardi tahtayı, iyi hafta sonları ....

Yeni YK Başkanımız hayırlı olsun .kendisi daha önceki görevi convetya merkezde yk başkan yardımcısı .ben bu atamayı convetyanın poltk ya verdiği önem olarak okudum .umuyorum yeni başkanın getireceği ivme ile poltk bütün hedeflerine varacaktır.

Sayfa 344/416 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •