Sayfa 361/416 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Mpark , Kalkınma bankası , İdeaş ki o zamanlar 24 TL. idi şimdi 3,68 TL. , Rodrigo Tekstil , İşfin ki ozamanlar 7-8 TL. lerde idi ,şimdi 2,62 TL. ve bunlar gibi , aşırı pahalı bir çok hissede hep uyarı yazılarım vardı ve halen var....Forumlarına girip bakabilirsiniz. Bu hisselerden de almadım. Ama ,yine de yatırımcıları uyarmak için hep yazdım ve yazıyorum.

Kalkınma bankası ve Mpark hisselerine hemen bakın. Son yorumlar bana ait. Şimdi ,belki bana kızıyorsunuz ama ilerde ,keşke dinleseydik de diyebilirsiniz. Böyle bir , bana hakverme yazısını , İdeaş topiğine bir girin , göreceksiniz. İdeaş topiği , Sayfa 19 , ZUZU adlı yatırımcının , benden alıntı yaparak yaptığı yorumu okuyun.

Çok ısrar ettiğiniz için de söyleyeyim . Portföyümde 2000 Adet ile bulundurduğum ve ucuz olduğunu iddia ettiğim hissem, Petun ve 6,65 TL. maaliyet ile, birkaç gün önce aldım. Bugün 7,92 TL. den kapanış yaptı...
    Buyrun ,.... değer biçebilirsiniz.
    Maliyetimi yanlış yazmışım. Doğrusu ise , alış maliyetimin 7.65 TL. olduğudur.

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Mpark , Kalkınma bankası , İdeaş ki o zamanlar 24 TL. idi şimdi 3,68 TL. , Rodrigo Tekstil , İşfin ki ozamanlar 7-8 TL. lerde idi ,şimdi 2,62 TL. ve bunlar gibi , aşırı pahalı bir çok hissede hep uyarı yazılarım vardı ve halen var....Forumlarına girip bakabilirsiniz. Bu hisselerden de almadım. Ama ,yine de yatırımcıları uyarmak için hep yazdım ve yazıyorum.

Kalkınma bankası ve Mpark hisselerine hemen bakın. Son yorumlar bana ait. Şimdi ,belki bana kızıyorsunuz ama ilerde ,keşke dinleseydik de diyebilirsiniz. Böyle bir , bana hakverme yazısını , İdeaş topiğine bir girin , göreceksiniz. İdeaş topiği , Sayfa 19 , ZUZU adlı yatırımcının , benden alıntı yaparak yaptığı yorumu okuyun.

Çok ısrar ettiğiniz için de söyleyeyim . Portföyümde 2000 Adet ile bulundurduğum ve ucuz olduğunu iddia ettiğim hissem, Petun ve 6,65 TL. maaliyet ile, birkaç gün önce aldım. Bugün 7,92 TL. den kapanış yaptı...
    Buyrun ,.... değer biçebilirsiniz.
    Arkadaşım bu işte.
    Bugün Petun a saldıralım arkadaşlar.
    Şaka yapıyorum tabi ki.

İyi niyetinizden kuşkumuz yok. Suzin yaptığiniz uyariyı biz de birbirimize yapiyoruz. Ben 29 dan itibaren poltk alıp satiyorum. En son 80 civari elimdekilerin 3/5 ünü verdim zaten. Riskimi sıfırladım kalanı ile hikayenin sonunu görmeyi bekliyorum.
    Buradaki çoğu arkadasta aşağı yukarı benzer durumda. Hatta sanırım benden cok daha aşağıda maliyeti olanlarda var.

PETUN Benim de beğendiğim bir şirket.
    Şu son bilançoya göre PETUN için benim bulduğum değer 9.37.
    Tavsiye değil kıyas olsun diye söyleyim, aynı hesaplama EREGL icin 7.87, THYAO için 19.31 değer gösteriyor.
    Bu hesaplamada şirketlerin borçluluk oranları, bilançoda güncellenmemis değerler. beklentiler dahil edikmemiştir.

3. İş Bankası üzerinden alımlar oluyor diğer klasik alıcılar sakin şimdilik.

4.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    İş Bankası üzerinden alımlar oluyor diğer klasik alıcılar sakin şimdilik.
    Son haftanın pastasını atabilirmisiniz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    4-8 Kasım alan satan

Son düzenleme : Börsianer; 09-11-2019 saat: 09:20.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    4-8 Kasım alan satan

İsbankasi satanların malını alıyor.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kapanış 80 olsa ne güzel olur.

Son 3 aylık Takas değişimi
    Güzel olan Tacirler ve finans yaklaşık 24 bin adet almışlar.
    İş A1 ve Yapı Kredi ellerinde varken güvenmeye devam edip yine almışlar.
    3 Ayda tek belirgin satan Piramit olmuş.

Bakalım sonunda ne olacak.
    Bu arada bugün yarın maliyeye verilen tablo yayınlanması lazım.
    Bakalım var mı bir gelişme. Niye 99 göstermişler.

Sayfa 361/416 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •