Sayfa 363/416 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Ben de beklemedeyim bakalım inşallah güzel bir sürpriz gelir
    Arkadaşlar KAP'a 11:48 gibi vergi dairesi bildirim tablosu düşmüş. Hızlıca gördüğüm kadarıyla geçen yıl ile kıyasla ;
    Brüt Kar hemen hemen aynı (15 mio civarı) , Faaliyet karı 9,9 milyondan 6,2 milyona, net kar ise 7,3'den 6,4 milyona inmiş.
    Ben hisse taşımıyorum, sadece bilgi vermek istedim.
    Telefondan üstünkörü baktığım için yazılı verilerde hatalar olabilir. Bu bilgi ile işlem yapmayın lütfen.
    İlgilenenler orijinal bildirim üzerinden analiz yapabilir.
    Kolay gelsin
    Son düzenleme : bartbart1217; 18-11-2019 saat: 15:26.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    A1 Capital İş Yatırım'a 1.000 lot sattı
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Vergi dairesine verilen tablo da bir numara göremedim.
    Azala azala 1000 adedin altına indim.
    Aslında 1000 adedi sonuna kadar tutma niyetim vardı ama bilançolarda beni tutmaya sevkedecek bir işaret göremedim.
    Şirketten olumlu bir açıklama da gelmedi.. Ama hisse geri adım da atmıyor. Şaşırdım doğrusu. Endeks yükseliyor diye mi vermediler anlamadım

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Vergi dairesine verilen tablo da bir numara göremedim.
    Azala azala 1000 adedin altına indim.
    Aslında 1000 adedi sonuna kadar tutma niyetim vardı ama bilançolarda beni tutmaya sevkedecek bir işaret göremedim.
    Şirketten olumlu bir açıklama da gelmedi.. Ama hisse geri adım da atmıyor. Şaşırdım doğrusu. Endeks yükseliyor diye mi vermediler anlamadım
    Merhaba arkadaşlar evet kar biraz hayal kırıklığı yarattı bende de ben de lotlarimi satıp satmama arası gidip gelmeye başladım ama bu fiyatlamanin şirketin karıyla alakalı olmadığını çok net anlamış olduk, tahminim muhtemel bir satış kovalıyor buradaki grup.

5. Coventya nin bir planı var ve birileri bunu biliyor. Yoksa bu fiyatlamanin hiç bir temeli yok. Biraz coventya yi araştırmak lazım m
     Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar evet kar biraz hayal kırıklığı yarattı bende de ben de lotlarimi satıp satmama arası gidip gelmeye başladım ama bu fiyatlamanin şirketin karıyla alakalı olmadığını çok net anlamış olduk, tahminim muhtemel bir satış kovalıyor buradaki grup.
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Coventya nin bir planı var ve birileri bunu biliyor. Yoksa bu fiyatlamanin hiç bir temeli yok. Biraz coventya yi araştırmak lazım m

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En ufak bir işaret göremedik ama.
    Şirketi devir aldı, yatırım yaptı, Üzerine yıl geçti, bir ivme de göremedik.
    Biraz daha beklerim sonuçta çoğunu karla sattım, elimde kalanın benim için maliyeti sıfır şu anda.
    Bir açıklama dahi yapmadılar. Ana şirket sitesini bile didik didik ettim.

Sayfa 363/416 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •