Sayfa 367/416 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Ben filimin sonunu göreyim diyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayri hocam sen ile ben kaldık bakalım biz nereye kadar dayanacagız.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Allahü Teala kazancınızı güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.
    Bende sizler için nacizane aynı duyguları paylaşıyorum. Sizinle de ortak olmak güzeldi.
    Belki yollarımız ilerde başka hisselerde kesişir, yine ortak oluruz.

Şimdilik hoşçakalın..

Batuhan
    Teşekkür ederim kardeşim sizlerde çok kazanın inşallah başka hisselerde de tekrar ortak oluruz çok keyifliydi politeknik, satmak istemiyordum ama bazı firsatlarida sermayesizlikten kaçırdım, şimdi elim daha rahat, sayfaya zaman zaman uğrarım görüşlerimi ve duyumlarimi paylaşırım, şimdilik hoşçakalın....

3. Poltk sayfasında gerçekten çok kaliteli ortaklar vardı. Diğer topiklere bakınca anlıyorsun. Herkes bereketli kazançlar dilerim. Benim maliyetim düşük biraz daha verirsem beni etkilemeden filimin sonunu görebileceğimi düşünüyorum. Zaten hiç bir hissede % 20 geçmiyorum.

4. Hekts da beraberiz herhalde

Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Hoşgeldin ortak
    Konfrut fazla sarmadı anlaşılan bakınmaya başlamışsınız.
    Ben konfrutçu olamadım nasip değiilmiş.

Batuhan
    Hoşbulduk ortak buraya yazmayı bıraktım çünkü elimde kağıt yok, fakat burayı okumayı ve şirketi takip etmeyi hiç bırakmadım ,bilanço berbat geldi, fakat buna rağmen kağıt taş gibi ,10000 lot 76 dan bugünkü işlem, izahı yok şirketin bugünkü durumuyla ,kağıdı sattım evet ama sebebi kardan daha fazla zararı göze alamadığımdır, yoksa bu şirketin artık neyse bu beklentisi biz bilmiyoruz ama var bir şeyler ve bende olduğuna inanıyorum ,aksi halde bu tahta çökerdi çoktan.En ufak somut bir veri görürsem tekrar dalarım fiyatına aldırmadan,dikkatle takibe devam diyorum son olarak.
    Konfrt ta iyi bilanço beklentisiyle pozisyon aldım, fakat gelmedi beklediğim bilanço,kağıt bir miktar geri geldi,yıl sonu bilançosuna kadar beklemeye karar verdim fiyata aldırmadan,iyi bir bilanço geleceğine inanıyorum ,sektöre ve şirkete güveniyorum bakalım nasip....

6.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Hekts da beraberiz herhalde

Evet hektas var elimde :0) 1 yıl sonu bu zamanlar 20 TL hedef fiyat beklentisiyle tutuyorum, faaliyet raporundaki aksiyonları gösterdiği taktirde zorlanmadan gidecektir o rakamlara.

7.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Hoşbulduk ortak buraya yazmayı bıraktım çünkü elimde kağıt yok, fakat burayı okumayı ve şirketi takip etmeyi hiç bırakmadım ,bilanço berbat geldi, fakat buna rağmen kağıt taş gibi ,10000 lot 76 dan bugünkü işlem, izahı yok şirketin bugünkü durumuyla ,kağıdı sattım evet ama sebebi kardan daha fazla zararı göze alamadığımdır, yoksa bu şirketin artık neyse bu beklentisi biz bilmiyoruz ama var bir şeyler ve bende olduğuna inanıyorum ,aksi halde bu tahta çökerdi çoktan.En ufak somut bir veri görürsem tekrar dalarım fiyatına aldırmadan,dikkatle takibe devam diyorum son olarak.
    Konfrt ta iyi bilanço beklentisiyle pozisyon aldım, fakat gelmedi beklediğim bilanço,kağıt bir miktar geri geldi,yıl sonu bilançosuna kadar beklemeye karar verdim fiyata aldırmadan,iyi bir bilanço geleceğine inanıyorum ,sektöre ve şirkete güveniyorum bakalım nasip....
    Kagıt taş gibi
    Spk kapıyı kilitledi bunlar kapıya dayandı ama anahtar spk da.. Kapıya dayanmakla olmuyor tabii, odandan çıkmak için anahtar lazım..
    Konfrut için biraz beklemedeyim, alacagım daha nice lot varken konfrutu ne zaman alacağım merak ediyorum.
    Daha kordsa alacağım onu da alamadım

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Evet hektas var elimde :0) 1 yıl sonu bu zamanlar 20 TL hedef fiyat beklentisiyle tutuyorum, faaliyet raporundaki aksiyonları gösterdiği taktirde zorlanmadan gidecektir o rakamlara.
    Heryerde bu beklentini söyleme ortak..
    Sizde hektaş olduğunu bilmiyordum.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

8. Ne diyor tektaş arkadaşlar faaliyet raporunda ?Biz de bilelim?

Sayfa 367/416 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •