Sayfa 412/416 İlkİlk ... 312362402410411412413414 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Kanal ici ayni hareketi yapmaktan cikarsa iyi olur.Ezberlenen hareketlerden kurtulmak gerek.

Ytd.
    yok be dostum gene 920 yapıp geri vitese taktı bir türlü 900 üzerinde bir kaç gün bırakmıyorlar araba rampada frenler zayıf arkasına taş koymuşlar birileri gidip o taşı biraz geri alıyor ve anında kaçırıyor bekleyecegiz artık bu endeksde er geç 4 lük rakamlar gelecektir.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Genel takası paylaşak bir arkadaş var mı acaba tsk ler

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    yok be dostum gene 920 yapıp geri vitese taktı bir türlü 900 üzerinde bir kaç gün bırakmıyorlar araba rampada frenler zayıf arkasına taş koymuşlar birileri gidip o taşı biraz geri alıyor ve anında kaçırıyor bekleyecegiz artık bu endeksde er geç 4 lük rakamlar gelecektir.
    bu gün ilk görüntüyü verdi geriye 2 kaldı sonrasında gelsin 4 lü rakamlar diyelim mi ey dostlar.

4. Valla gelsin diyelim, gedik yine yaptı sağolsun. Hayırlı olsun tavanımız 👏👏👏

5. 4 lük rakamı yaptık şimdi sıra tavan da ve aşagı inmemesi dilegiyle ky dostlar varsa ki az da olsa var hayırlı kazançlar

6. Eyvallah hepimize hayırlı olsun, sağlam alış var, bank of bu sefer alımdaydı,gerçi hayrına almaz ya bakcaz artık, ünlü ve A1 geldi? Beklicez işimizi bilcez, kazanmaya dewam 💵
    İyi akşamlarınız olsun...

7.  Alıntı Originally Posted by ZenciTarsus Yazıyı Oku
    Eyvallah hepimize hayırlı olsun, sağlam alış var, bank of bu sefer alımdaydı,gerçi hayrına almaz ya bakcaz artık, ünlü ve A1 geldi? Beklicez işimizi bilcez, kazanmaya dewam ��
    İyi akşamlarınız olsun...
    sevgili dostum dikkat ettiyseniz şirketi yabancılar alalı işlemin de çogunlugunu onlar yapıyor bu bence olumlu ve bir bildikleri var ki genelde bu tür kurumlar az az cebe indiriyor hisseyi gibi geliyor bana haydi hayırlısı.

8. haydi be koçum şu 4 lügün kıymetini ögret bizlere ve ortala ve 2 000 yolculugun başlasın artık ve 2023 için iyi bir sermaye artışı açıklayıver de kıvama gel ben de varım 4 lüklerin kıymetinde deyiver.

Sayfa 412/416 İlkİlk ... 312362402410411412413414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •