Sayfa 51/416 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 401 - 408 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Alıntı Originally Posted by enc1n Yazıyı Oku
    Arkadaşlar umarım herşey POLTK e yakışır sn dudu sayesinde bu hisse yi takip ediyorum çok sığ ve hareketler bı anda -3 yada +2 oluyor bu hisseden ufak ufak toplamak istiyorum
    Sn pit umarım çok geç kalmamisizdir sizden ricam mümkünse bu hisse yi hangi fiyat tan almak makul olur bugünkü sartlarla

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kendinize fk ve pd olarak uzun vade hedef koyun o zaman hangi fiyattan almanız gerektiğinin çok önemi kalmaz.
    Kendi beklentim 3 TL HBK yılsonunda. Ama kardan çok yılsonu faaliyet raporunu merakla bekliyorum. Firma coventyadan sonra çok ketum oldu. KAP'a bilançolar dışında herhangi bir haber düşmüyor...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    Katıldım bakalım yarışmaya POLTK
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Geçen haftadan beri uygun bulduğum yerlerden belli miktar alımları mı tamamladım... Tekrar kaldığımız yerden devam...
    Allah utandırmasın...

5. Ben de yılbaşından sonra almayı düşünüyorum. Eskiden alıp sattığım bir hisse.

6.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    kendinize fk ve pd olarak uzun vade hedef koyun o zaman hangi fiyattan almanız gerektiğinin çok önemi kalmaz.
    Kendi beklentim 3 TL HBK yılsonunda. Ama kardan çok yılsonu faaliyet raporunu merakla bekliyorum. Firma coventyadan sonra çok ketum oldu. KAP'a bilançolar dışında herhangi bir haber düşmüyor...
    Bu yazilar benim gecmiste yazdigim yazilara benziyor.

Hisseyi 11 TL.den aldigim doneme.

Anlatmaya cok ugrasmistim, hatirlarim.

Ancak bu donem biraz farkli.

Gecen yil 14 kurus kar payi vermeyecekti.

Bu buyuk olcude beklentileri bozdu.

1.5 TL. HBK varken 14 kurus neyin nesiydi ?

Simdi cok ketumlar.

Belirsizlik yarattilar.

Yatirimci buyuk kucuk belirsizlige tahammul edemiyor.

Belki bazilari cok iyi gulecek sonucta ama su an icin bir sey soylemek cok zor.

Keske iyi birseyler diyebilseydik.

Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Bu yazilar benim gecmiste yazdigim yazilara benziyor.

Hisseyi 11 TL.den aldigim doneme.

Anlatmaya cok ugrasmistim, hatirlarim.

Ancak bu donem biraz farkli.

Gecen yil 14 kurus kar payi vermeyecekti.

Bu buyuk olcude beklentileri bozdu.

1.5 TL. HBK varken 14 kurus neyin nesiydi ?

Simdi cok ketumlar.

Belirsizlik yarattilar.

Yatirimci buyuk kucuk belirsizlige tahammul edemiyor.

Belki bazilari cok iyi gulecek sonucta ama su an icin bir sey soylemek cok zor.

Keske iyi birseyler diyebilseydik.
    Sizinle ayrıştığımız nokta ben temettünün az verilmesini hatta hiç verilmemesini büyüme aşamasındaki şirket için faydalı buluyorum. Halka arz izahnamesinde karın dağıtılacağı hükümleri olduğu için firma ciddi temettü dağıttı. Tabi bu durumda doğal olarak büyük hissedarların cebine giren ciddi kazanç oldu. Firmanın defter değeri artamadı bu yeterince bu dönemde. Şimdi coventya tersini uyguluyor şuan için. Bu yıl 3 TL HBK gelirse bunun 1 TL sini dağıtacaklarını umuyorum. Tabi bunları göreceğimiz yer de GK toplantısı olacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Sizinle ayrıştığımız nokta ben temettünün az verilmesini hatta hiç verilmemesini büyüme aşamasındaki şirket için faydalı buluyorum. Halka arz izahnamesinde karın dağıtılacağı hükümleri olduğu için firma ciddi temettü dağıttı. Tabi bu durumda doğal olarak büyük hissedarların cebine giren ciddi kazanç oldu. Firmanın defter değeri artamadı bu yeterince bu dönemde. Şimdi coventya tersini uyguluyor şuan için. Bu yıl 3 TL HBK gelirse bunun 1 TL sini dağıtacaklarını umuyorum. Tabi bunları göreceğimiz yer de GK toplantısı olacaktır.
    Keske.

Ancak ben boyle dusunmuyorum.

Hocalarin yonetiminde nakit kar paylari muthisti.

Insallah tum yatirimcilarin gonlune gore olur.

Sayfa 51/416 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •