Sayfa 54/416 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 425 - 432 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,162
    Piramit cagriya katilip elindeki hisseleri verse idi herkes ben de dahil satardik ve bu hisse su an muhtemelen BIST'te olmazdi.
    Hocalarla Piramit'in arasinin acilmasi nedeni de budur.
    Piramit'in elindeki hisseleri ucuza geri alip hepsini birden teklif ederek mali daha tatli hale getireceklerdi.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Poltk'te haber akışı zayıf gerçekten. Sene sonu faaliyet raporunu merakla bekliyorum bakalım nasıl olacak? İnşallah özenli ve bilgi dolu hazırlarlar.
    Özellikle burayı Arge merkezi haline getirip patentler üzerinden parayı kazanmaları meselesi ve alınan yeni makinaların üretim/satışa etkisini merak ediyorum.

Tam göze kestirmelik ...

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tek derdim bilgi akisi kesildi, biraz daha seffaf olup, arada bir bilgi verseler sunu yapacagiz, sunu yaptik gibi cok makbule gececek.
    Syg,
    Gk sizde katıldınız mı ? Yeni sahipler hakkında görüşünüz nedir ?
    Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece gördüğümü söylüyorum. Eksiğim ve hatalı olduğum kısmı hatırlatın lütfen. Başkasının aklıyla yola çıkan yolda kalır.

Herkes yıl sonu bilançosu ve faaliyet raporuna odaklanmış gibi. Pozitif bir haber akışı gelse fiyat buralarda duramaz gibi ama firmadan hiçbir ses yok...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. 45.....50 .. yakındır...12 aylık ğuzel gelcek

7. Burda takipteki arkadaslar islem yok denecek kadar az burdaki yazan bendail 100 bin lot cıkarmı b

8. Ben 3 yıldır hic satmadim herdaim aldım isallah ALLAH hayrını göstetir isallah baya topladım inanıyom kim sabrederse kazancak

Sayfa 54/416 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •