Special Days Image
Sayfa 378/416 İlkİlk ... 278328368376377378379380388 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by Yuri Gagarin Yazıyı Oku
    artık biraz uzaktan takip ediyorum. son düşüşte portföyün ateşini harladım iyice. güzel fırsat yakaladığımı düşünüyorum şimdilik.

hektaş'ta hep neden almadım neden düşmesini bekledim diye hayıflanıyordum. Bu sefer öyle olmadı benim olacaksın dedim bastım al tuşuna bastım al tuşuna.. Erol Taş gibi pis pis kahkahalar attım. tektaşım benim
    Son düşüş dalgasını değerlendirebilmenize sevindim.
    Malum bize hektaşta yatırımcı lazım.

Batuhan

Alıntı Originally Posted by Yuri Gagarin Yazıyı Oku
    @batu34 Bu arada Allah uzun ömür versin, analı babalı büyüsün yavrun. POLTK lerin hayrını görsün
    Aminnn, Allah razı olsun İnşallah..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2. Merhaba arkadaşlar uzun bir zaman oldu bir selam vermek istedim )) yeni zirveler hayırlı, tutanlara kazançlari bol olsun ben de olmamakla birlikte kalbimin bir parçası hep politeknik te olucak 😇

3. hey yavrum hey. zamanın da halil buhur hoca vardı onun sayesinde keşfetmiştim. 2 sene önce evleneceğim zaman da satmıştım. ama satarken sembolik birkaç lot bırakmıştım. şimdi bakıyorum 16 tl maliyetim var

4.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar uzun bir zaman oldu bir selam vermek istedim )) yeni zirveler hayırlı, tutanlara kazançlari bol olsun ben de olmamakla birlikte kalbimin bir parçası hep politeknik te olucak
    Poltk bir sevdadır.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,946
    Yakisir..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Arkadaşlar bir soru soracağım. A1 kapitalin elinde ki 142K lot vardı bu malları Ak yatırım ve YKB ye virmanlamis görüyorum gecikmeli takas bilgilerinden. Ne zaman yapılmış gününü görebilen varmı.
    @batu34 @doctorfinance @dogruhisse
    Saygılarımla

7. Sayın @cefaks son üç aylık takas değişimini verebilir misiniz

Sayfa 378/416 İlkİlk ... 278328368376377378379380388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •