Sayfa 392/416 İlkİlk ... 292342382390391392393394402 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

O kadarrr

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Hisse defter değeri 30 civarı ama 300 liradan işleme görüyor.

Özsermaye 34 milyon lira piyasa değeri 1.1 milyar olmuş.

Varlıklarının değeri ve dönemsel karı göz önüne alındığında çok anormal bir durum değil mi?

Yıllık karı 100 milyon liralar civarında olsa hersey normal karşılanabilirdi! Yurdum borsası halleti! Hersey altın vuruş bitene kadar
    Şaka gibi birde en son 2019 da bilanço açıklamış , 10 liradan alıp 15 den satmıştık zamsnında meğer Apple gibi bir hisseymiş

5. Ceza bitmeye yakın başlık hareketlendi. Milleti uyandırmayın lo
    Bunun lo sayısı 725bin. Konya Çimento ile aynı. Diğer az lotlu kağıtların nereye gittiğini görüyoruz.
    Kaç aydrı 300e fiyatı yaklaştırmadılar. Belki ceza bitince düşer biraz da alırım. Yoksa mecbur buralardan maliyetleneceğiz gibi gözüküyor.
    Yarın tek fiyat bitiyor mu yoksa yarın son gün de Pazartesi normal işlem mi görecek kağıt bilgisi olan var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Büyük mal değişimi oldu. Piramitin eli bitiyor

Kesinlikle YTD.
    arkadaşım piramit 13-14 ünde 135 bin lotu sattı?napmaya calışıyolar anlayan var mı? ceza bitince yine az düşer belki demiştim ama feci alıcı çıktı iki günde piramitin sattıklarını almak için kuyruğa girdiler,Ayrıca a1 de 45 bin lot aldı bu iki günde sanırım.Lotu az diye aya çıkaracaklar mı sizce başka bi hikayesi de mi var?

7. size ilginç bi bilgi vereyim.Takası açın 27 ekim yazın bakın infoda 3 bin lot varken y3 gün sonraki takası açın 400 bin lot olmuş!!! öncesinde bu lotlar BIT(B.İST TAKAS) yazan kurumdaymış.Ben hiçbişey anlamadım hayır lot kote etseler anlarım bunu ama öyle bişey yokken bu nasıl olmuş da info toplamış hepsini?

8.  Alıntı Originally Posted by mihmanı garibüzzaman Yazıyı Oku
    size ilginç bi bilgi vereyim.Takası açın 27 ekim yazın bakın infoda 3 bin lot varken y3 gün sonraki takası açın 400 bin lot olmuş!!! öncesinde bu lotlar BIT(B.İST TAKAS) yazan kurumdaymış.Ben hiçbişey anlamadım hayır lot kote etseler anlarım bunu ama öyle bişey yokken bu nasıl olmuş da info toplamış hepsini?
    Virmanla oluyor. 400 bin lot şirket sahibinin lotlari. Yıllardır isbankasinda duruyordu. Şimdi infoya geçmiş. Bunu neden yaptılar bilemeyiz.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 392/416 İlkİlk ... 292342382390391392393394402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •