Sayfa 334/416 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

gedıktekı mallar noldu acaba,takasta gözükmüyor

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Oyle gorunuyor..
    80 den Piramit razi ise malin en azindan bir kismini adam neden daha yukari ceksin ki??
    Buralarda bekler o mali..

Syg,
    Evet, zaten hep öyle oldu ,şımdıye kadar, her 10 tl artışta, 20-30 k mal verdı pramıt bundan sonra nasıl ğelışır bılemeyız ğerçı,belkı buralar devır ıçın son yerdır bekleyıp ğöreceğız .....

3.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Bak bu olur ,banada uyar, 150 yı veren, alsın benden de hayrını ggörsün
    yerli ky yuksek bedelsiz olayini çok seviyor,

hisse taninirligi artip bi %900-1000 bedelsiz haberi gelse vallahi nerelere cikabilir tahmin edemiyorum,

bir kac hisse gormustum boyle bedelsiz orani aciklayan fisek olmuslardi

4. Arkadaşlar tahtada robot var sanırım ben kademe kaldırmaya çalıştıkça hemen kademe indi salisede hiç bir şey anlamadım.biraz daha tahtayı salabilirler gibime geliyor, ama başladıkları işi yarım birakacaklarini sanmıyorum.

5. Robotlar mi gelmis?
    ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,981
    Bir onlar eksikti, tuhh

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tahtada robot var sanırım ben kademe kaldırmaya çalıştıkça hemen kademe indi salisede hiç bir şey anlamadım.biraz daha tahtayı salabilirler gibime geliyor, ama başladıkları işi yarım birakacaklarini sanmıyorum.
    Arkadaşlar şimdi kademelere bakınca farkettim bugünün en alt kademeleri birer lot birer lot satılarak düşürülmüş mal çıkan yok.

8.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şimdi kademelere bakınca farkettim bugünün en alt kademeleri birer lot birer lot satılarak düşürülmüş mal çıkan yok.
    Saygıda kimseye kusur etmedik şimdiye kadar ama özellikle bir abimiz dediğine göre satmış gitmiş ama burda elinde mali olanlarla eğlenmeye çalışıyor hiç yakismiyor ona. Sanki düşse kına partisi düzenleyecek.

Sayfa 334/416 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •