Sayfa 311/416 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. O zamanlar aranızda değildim Hayri kardeş bu kagitla tanismam ve ilk alimim 2018 baharindaydi bir arkadaşım önermişti incelemiş ve de çok beğenip hemen ilk lotlarimi almaya başlamıştım. Yazdiklarinizin ne kadar isabetli olduğu ispatlanmış oldu böylece tam kumbara ve uzun vade hisse dediğiniz gibi, saygılar...

Arkadaslar bende de biraz var, biraz daha almayi dusunuyorum ama fk deferine bakincada tirsiyorum. Bu konuda birilerunin aydinlatmasina ihtiyacim var. Tesekkurler, saygilar

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. A1 den alan vatandaş f/k filan dinlemedi...
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

4.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    O zamanlar aranızda değildim Hayri kardeş bu kagitla tanismam ve ilk alimim 2018 baharindaydi bir arkadaşım önermişti incelemiş ve de çok beğenip hemen ilk lotlarimi almaya başlamıştım. Yazdiklarinizin ne kadar isabetli olduğu ispatlanmış oldu böylece tam kumbara ve uzun vade hisse dediğiniz gibi, saygılar...
    Sayın Dudu nun hakkını yememek lazım. Allah hepimize bereketli kazançlar nasip etsin.
    Saygılarımla.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yine dellenmiş bizimkisi... (Cevahir)

6.  Alıntı Originally Posted by mensuk Yazıyı Oku
    Yine dellenmiş bizimkisi... (Cevahir)
    göz açıp kapayana kadar kendimizi 100 lirada bulmayalım

ytd

7. Mahkeme korkusuna verdim ben... kalanlara hayırlı olsun. Umarım 100ü de geçer.

8. Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz son günlerde ticaret bakanımız ihracat için teşvik verilecek sektorleri açıkladı bunun içinde kimya da var burdan politeknike bir şey dusermi payına ne dersiniz?

Sayfa 311/416 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •