Sayfa 285/416 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Ne oldu seans başını izleyemedim, yeni açtım.
    Aksiyon mu var yine

Ne alan satan paylaşan var ne de takas paylaşan var ,bende proğramda sıkıntı var göremyorum ,ama 5300 lot el değıştırdı öğlene kadar 59.95 gördü en yüksek, en çok ışlem 57 de oldu...

3. Arkadaşlar ben politeknik in hareketlerini çelebi ye benzetmeye başladım son zamanlarda o da biraz yükseliyor sonra düzeltme biraz sonra yatay salınım sonra tekrar yeni zirveler.

4.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben politeknik in hareketlerini çelebi ye benzetmeye başladım son zamanlarda o da biraz yükseliyor sonra düzeltme biraz sonra yatay salınım sonra tekrar yeni zirveler.
    ben thy'ye benzetiyorum,

grafikleri kasten kaydırarak koydum benzerlik ortaya çıksın diye

yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Ne alan satan paylaşan var ne de takas paylaşan var ,bende proğramda sıkıntı var göremyorum ,ama 5300 lot el değıştırdı öğlene kadar 59.95 gördü en yüksek, en çok ışlem 57 de oldu...
    A1 Capital 125.695 adette kaldı. Enteresan bir yol izliyor. Günlerce tahtada görünmüyor. Sonra bir anda hem topluyor hem yukarı taşıyor.

Aklıma gelen başka bir ihtimal de şu;
    Şirketin borsadan çekilme ihtimalini ortadan kaldırmak için, Acaba Piramit ve A1 Capital danışıklı olarak tahtayı yukarı götürüyor olabilir mi?
    Çünkü olur ya şirket böyle bir karar alırsa geriye dönük işlemlerin ağırlıklı ortalamasını bilinçli olarak yükseltiyor olabilirler. Böylece maliyetli bir çekilme olacağı ortada.
    A1 Capital bu kadar malı aldığına göre tahtayı daha yukarılara sürmesi gerekmez mi? Dışarıda da çok fazla mal kalmamış olması lazım.
    Umarım sebep bu değil de şirketin büyüme planları ile ilgili uzun vadeli yatırım alışlarıdır bunlar.
    Sizi sahneye davet ediyoruz A1 Capital başladığın işi yarım bırakma.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    A1 Capital 125.695 adette kaldı. Enteresan bir yol izliyor. Günlerce tahtada görünmüyor. Sonra bir anda hem topluyor hem yukarı taşıyor.

Aklıma gelen başka bir ihtimal de şu;
    Şirketin borsadan çekilme ihtimalini ortadan kaldırmak için, Acaba Piramit ve A1 Capital danışıklı olarak tahtayı yukarı götürüyor olabilir mi?
    Çünkü olur ya şirket böyle bir karar alırsa geriye dönük işlemlerin ağırlıklı ortalamasını bilinçli olarak yükseltiyor olabilirler. Böylece maliyetli bir çekilme olacağı ortada.
    A1 Capital bu kadar malı aldığına göre tahtayı daha yukarılara sürmesi gerekmez mi? Dışarıda da çok fazla mal kalmamış olması lazım.
    Umarım sebep bu değil de şirketin büyüme planları ile ilgili uzun vadeli yatırım alışlarıdır bunlar.
    Sizi sahneye davet ediyoruz A1 Capital başladığın işi yarım bırakma.
    Evet buda ıhtımal dahılınde, ama benımde umudum, sızın umudunuzla aynı .....

7. Vatandaş alıp satıyor bir kaç gündür sanırım bakalım ky deki lotlar bitince sata sata A1 nasıl bir yol izleyecek merak ediyorum, gerçi tahtayı yukarı sürmek isterse piramitle al gülüm ver gülüm yaparak çok kolay başarabilirler, zaman geçtikçe ogrenicez bakalım dönen dolapları.

8. Allah rızası için takas atan birisi çıkma ihtimali var mı ?
    Kim almış kim satmış ? Bir görelim..

Geçen haftanın takasını görsek iyi olacak. Kim alıyor bu lotları , Ky mi alıyor A1 mi alıyor.

Ben 1 lot 1 lot alış yazıyorum. Spegi deli etmek için
    O da 1 yazıyorum diye genelde bana vermiyor, canı sağolsun ne diyelim.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Sayfa 285/416 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •