Sayfa 81/416 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 641 - 648 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. 44.00 altı benimdi vermediler

Düşünün ,2.52 deyken bir kağıt keşfediyosunuz tam 2 ay zaman harcıyorsunuz, kağıt dip 3.98 en yüksek 6.60ı görüyor sonra şimdi 4.72 fiyatlı ve ben bugün lanet olsun dedim çıktım kağıttan, kar zarar yok tabiyim ,borsa böyle bir yer işte ,

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/659167

Açıklamalar
    Şirketimiz tarafından Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. aleyhine İstanbul 1. Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 2016/827 E. sayılı dosyasıyla açılmış olan maddi ve manevi tazminat davasıyla ilgili yargılama süreci devam etmektedir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur

Yavaş yavaş alıyoruz zirve fiyatlardan ama fiyat daha da yukarı gitmez oldu. Belki piyasanın genelindeki olumsuz havadan etkilendi. Düşmemesi de düşen endekste prim sayılır.
    Ancak çıkamayan hisse düşer diye de genel geçer bir kural var. Bir düzelte gelirse şahsen şaşırmam yani. Ancak düzeltme gelirse yine alış satış kademeleri arası çok geniş olacaktır. Yani aşağılardan alma imkanı vermeyebilir.
    Ben POLTK için düşündüğüm miktarın 4/5 ü ile alımlarımı bugün tamamladım. Geri Kalan 1/5 ile 40 altı ya da 50 ye yakın rakamlarda alırım artık. Bu seviyelerde artık yön belirsizleşti.
    Umarım güzel bir haberle hareketleniriz artık. En kötü ihtimalle 14 şubatta vergi dairesine verilecek bilançoyu göreceğiz.

Bilançonun açıklanmasına sayılı günler kaldığı bu günlerde aşağıdaki gibi ihracat kayıtları görmek 2018 için umut verici...

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Gayet güzel ancak umarım alıcının COVENTYA olması kar marjını düşürmez. Bu tür şirketlerde çok gördüğümüz bir durumdur . Kar marjlarını görmeden bir şey diyemeyiz.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Gayet güzel ancak umarım alıcının COVENTYA olması kar marjını düşürmez. Bu tür şirketlerde çok gördüğümüz bir durumdur . Kar marjlarını görmeden bir şey diyemeyiz.
    Sanmam, coventya ve şirketin ceosu Thomas bey öyle insanlar değiller. Malın hakkı neyse fiyatı da o olur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8. Saygıdeğer dudu ve pit ayrıca diğer hocalar...

Bu fiyatlardan bu hisse alınır mı sizce. Siz olsanız ekleme yapar mısınız?? Bu hisseyi kaç yıl daha biriktirmek istersiniz??? Hepinize bol kazançlar dilerim

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 81/416 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •