Sayfa 306/416 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    2 hızlı günden sonra bugün sakın geçtı, 1000 lot ışlem olmuş, seans ıçınde tahtayı göremedığımden yukarlarda satış varmı yokmu, aşağılarda alış varmı bılmıyorum, takasıda göremıyorum, ama artık kağıdı ezberledık, butun bantlarda aynı karakterıstık hareketlerı yapıyor....
    Biraz dinlensin ateşi sönsün
    60 ları hangi ara geçtik anlamadım.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Biraz dinlensin ateşi sönsün
    60 ları hangi ara geçtik anlamadım.

Batuhan
    Gecenki takasta a1 850 lot satış tarafında belkide ky dir hesabı bulunan orada.

400 Kadar ben verdim arkadaşlar hakkınızı helal edin. Yanlış anlamayın hepsini boşaltmadım elimde daha çok fazlası var.
    Olur ya aşağı çekerlerse çakalların malını alayım zevkle. Altın kaldıraçlı da da biraz nakitim var, biliyorsunuz altın ons sıçradı biraz.
    Elim rahat olursa aşağı çektiklerinde musallat olabilirim.
    Küçük yatırımcının malını öyle aşağılardan toplamayın kardeşim, çekin yukarı o da mutlu olsun siz de değil mi yani. Zaten malın tamamına yakını ellerinde, dileseler istedikleri fiyata baskı ile karşılaşmadan götürürler.
    Oyun oynuyorlar resmen

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    400 Kadar ben verdim arkadaşlar hakkınızı helal edin. Yanlış anlamayın hepsini boşaltmadım elimde daha çok fazlası var.
    Olur ya aşağı çekerlerse çakalların malını alayım zevkle. Altın kaldıraçlı da da biraz nakitim var, biliyorsunuz altın ons sıçradı biraz.
    Küçük yatırımcının malını öyle aşağılardan toplamayın kardeşim, çekin yukarı o da mutlu olsun siz de değil mi yani. Zaten malın tamamına yakını ellerinde, dileseler istedikleri fiyata baskı ile karşılaşmadan götürürler.
    Oyun oynuyorlar resmen
    Ne demek kardeşim istersen hepsini sat kim sana ne diyebilir, sanki pek ky kalmadı gibi kâğıtta ama playmaker in dediği gibi her kademede sıkıp suyunu çıkarana kadar toplamaya çalışıyorlar mal gelmeyince çiziyorlar yukarı bu arada ben hala canım sıkıldıkça alım tarafindayim az az da olsa farketmez en azından niyetim belli olsun, düşerse alttan biraz daha fazla alabilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Gecenki takasta a1 850 lot satış tarafında belkide ky dir hesabı bulunan orada.
    O büyük ihtimalle dediğiniz gibi ky dir .
    Asıl alıcı A1 olduğunu düşünmüyorum.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Oyun oynuyorlar resmen
    Tabikii verebilirsin. İstersen tüm malını da satabilirsin. Ancak, tüm malını satacak olursanız, tahtayı göçertmeden satarsan bizim için daha iyi olur tabiii Hatırladığım kadarıyla sizde de yüklü miktarda poltk var.

Poltk de daha önce söylediğim gibi, adamın birisi geldi bizi masasına oturttu. Önümüzde şu an itibari ile iki seçenek var. Ya artık pas diyeceğiz çekileceğiz ya da oturmaya devam edeceğiz. Çünkü, bu saatten sonrası macera filmi tadında Macera filmlerini sevdiğim içinde, kalmaya devam edeceğim. Filmin sonunu merak ediyorum...

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

6. Aynen başka bir ky asıl alıcı değil, bu alislarin kısa vadeli olduğunu sanmıyorum, şirketin finansallari ilerledikçe daha hızlı alicaklar gibime geliyor, ama tek korkum tahta sığ olduğu için acımasızca tahtayı basmaları iyice millet kacissin diye, yoksa uzunda gideceğine inancım tam, ilginç, değerli ve özel bir şirket, lot sayısı da az ve herkes bekliyor, halen masadayiz bakalım bizleri neler bekliyor ...

7.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Aynen başka bir ky asıl alıcı değil, bu alislarin kısa vadeli olduğunu sanmıyorum, şirketin finansallari ilerledikçe daha hızlı alicaklar gibime geliyor, ama tek korkum tahta sığ olduğu için acımasızca tahtayı basmaları iyice millet kacissin diye, yoksa uzunda gideceğine inancım tam, ilginç, değerli ve özel bir şirket, lot sayısı da az ve herkes bekliyor, halen masadayiz bakalım bizleri neler bekliyor ...
    Şirketin finansalları iyileşince şişen fklar olması gereken yerlere zaten düşecektir. Belki düşen fklara o zaman tepki vermeyebilir.. Onu ancak o zaman görürüz. Şimdiden birşey söylemek zor..
    Eğer dediğiniz gibi, olur da acımasızca hisseyi basarlarsa, ben yine burada olurum gibi geliyor. Bu sefer daha çok alırım

Batuhan

OOO bu gece topıc çoşmuş, herkes buraya gelmış yazmış

Sayfa 306/416 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •