Sayfa 345/416 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Yeni YK Başkanımız hayırlı olsun .kendisi daha önceki görevi convetya merkezde yk başkan yardımcısı .ben bu atamayı convetyanın poltk ya verdiği önem olarak okudum .umuyorum yeni başkanın getireceği ivme ile poltk bütün hedeflerine varacaktır.
    Emeklilik primi inşallah politeknik den gelecek :0)

2.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Yeni YK Başkanımız hayırlı olsun .kendisi daha önceki görevi convetya merkezde yk başkan yardımcısı .ben bu atamayı convetyanın poltk ya verdiği önem olarak okudum .umuyorum yeni başkanın getireceği ivme ile poltk bütün hedeflerine varacaktır.
    Coventya halka açık bir şirket değil dimi.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bildiğim kadarıyla değil. olsa bile hakim ortak Silverfleet adlı bir yatırım fonudur daha doğrusu şöyle .bizi satın alan CONVETYA Beteiligungs alman alt koludur .esas şirket fransadaki convetya SAS dır onu silverfleet 2016 yılında Equistone yatırım fonundan satın aldı( alış fiyatı açıklanmadı)böylece alman convetyanın da sahibi oldu. daha sonra büyüme amaçlı olarak türkiyeden 2 şirket satın aldı poltk ve telbis.
    en sonda almanyadan micro gileit i satın aldı .silverfleet convetya ya çok para bağladı anlayacağınız amacı çindeki sektör liderliğini sürdürmek.asya ya daha fazla egemen olmak ve amerikaya girmek bunları sağladığında ya kazancını ortaklarına dağıtır yada yatırdığını paranın çok üstüne bir paraya alıcı varsa satar. fonlar böyle çalışır daha önceki sahibi Equistone da 2011 yılında almış şirketi. yatırım yapmış büyütmüş 2016 dada silverfleet e satmış. kimbilir kaç paraya bilen yok...

convetya beteligungs poltknın yüzde 80 hakim ortağıdır dolayısı ile poltk USA İNDE YÜZDE 80 İNE SAHİPTİR AMA BUNA RAĞMEN
    tamamını satın almak ve sahip olmak istemesi manidardır. bakalım bu iş bize yarayacakmı hep beraber göreceğiz. şirketin sermayesi 100000 dolardır ben tamamı bizim zannediyordum ama KAP ta yüzde 85 i diyor ona itibar edersek 85000 dolar eder tabi bu kuruluş sermayesi .yeniden değerleme ve piyasa ederi çok çok farklı çıkabilir bilmiyorum belgede adil bir fiyata satılması diyor bakalım göreceğiz ne kadar adil bir fiyat olacak sonuçta oy çokluğu satın alanlarda olacak muhtemel satışta

5. Teşekkürler İsmail82 kardeş.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Nakit para 20 milyon olursa yeni bir Egeen doğar demiş.

Bu kişi culduz fenomenlerden değil.Hisselere hareket getiriyor .Para bol bunda .Fener netas takılıyor bu ve meydan okuyor piyasaya .

Poltk i bozdu gibi yazısı ama ilerleyen günlerde hiç belli olmaz .Şimdi yazıyor .Hisse durulur durulur daha sonra 100 üzerine atınca 200 e kadar bir ralli yaparsa tüm ky poltk alır.

Hemen karamsar olmamak lazım.Fenomenleri takip edeceksin ben onu bilirim.
    egeen ne üretiyor bu ne üretiyor sapla samanı karıştırmış bence
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Geçen hafta PİRAMİT 22 bin satmış. 11 bin Tacirler, 3.700 Garanti almış. Geri kalanı dağıtılmış

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Geçen hafta PİRAMİT 22 bin satmış. 11 bin Tacirler, 3.700 Garanti almış. Geri kalanı dağıtılmış
    Piramit in maliyeti 7TL, Size taktiklerini anlatayım. Topladıkları kagıtları bir fon a satacaklardı, Fon vazgecti ellerinde kaldı. Piramit ten ufak ufak degişik aracı kurumlara mal verip ortalıgı sakinleştiriyorlar . 78-80 tl bandında bir süre daha tutacaklar. Yeni yerli alıcılar gelsin diye bekleyecekler.SPK ’ danda cekiniyorlar . Yoksa 120 tl ye atmak cocuk oyuncagı.

Sayfa 345/416 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •