Sayfa 264/416 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bence alan bir sey biliyor...

Bizim bilmedigimiz bir sey...

Bilanco ile alakasi oldugunu dusunmuyorum.

Hayirlisi bakalim...

Syg,
    Ben de öyle düşünüyorum ama A1CAPİTAL 83 binlerde kaldı. 1 Haftadır almıyor sanki.
    Ya para bitti gücü bu kadar ya da tahtaya taze mal gelmesini bekliyor.
    Umarım satışa geçmez. Gerçi geçse de olumlu bir beklenti olmadan o malı 50 üstünde yedireme.

Kendim ilave almak için yeniden alım yapmasını gözledim. Hatta o almazsa ben biraz daha alırım dedim, aldım da.

Neticede şirket olumlu bir haber göndermedikçe, yükselişler de bu bilanço performansı ile inandırıcı görünmüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,965
    VBTS kapsamında POLTK.E paylarında bugün seans başından 3 Haziran seans sonuna kadar brüt takas uygulanacak

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında POLTK.E paylarında 20/05/2019 tarihli işlemlerden (seans başından) 03/06/2019 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

VBTS kapsamında POLTK.E paylarında uygulanmakta olan açığa satış ve kredili işlem yasağı brüt takas uygulaması ile birlikte 03/06/2019 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Sevgil Arkadaşlarım; A1 boyle bekleyecek artık , ya iyibir gelecekteki Bilanco’yu,yada iyibir satış haberi falan.Satamaz cunku alıcı gelmez, Ben yaklasık 1 yıl bekledim. Bir Alıcı gelsinde malları cıkayım diye 🤣Sagolsun A1 geldi. Genede hepsini cıkamadım. Gecmiş yazılarıma bakarsanız daha 3 hafta once 54 TL üstü SATIS SERBEST DEMİŞTİM.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,965
    Giren cikamiyor, giden gelemiyor nedir bu cektigimiz?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Sevgil Arkadaşlarım; A1 boyle bekleyecek artık , ya iyibir gelecekteki Bilanco’yu,yada iyibir satış haberi falan.Satamaz cunku alıcı gelmez, Ben yaklasık 1 yıl bekledim. Bir Alıcı gelsinde malları cıkayım diye 🤣Sagolsun A1 geldi. Genede hepsini cıkamadım. Gecmiş yazılarıma bakarsanız daha 3 hafta once 54 TL üstü SATIS SERBEST DEMİŞTİM.
    Eyvallah üstad tahminleriniz süper polide biz de bir türlü bulamadik alislarin nedenini bir sonraki kar satışı kaç TL den yapmayı tavsiye edersiniz?

6. Bu bilanco ile herzaman 54-56 üstü sat, gifin Demsas alın , 3.02 kısavadeli hedef

7.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Bu bilanco ile herzaman 54-56 üstü sat, gifin Demsas alın , 3.02 kısavadeli hedef
    Teşekkürler üstad :0)

8. 23 Haziran seçimleri anketimiz de 1 hafta geri de kaldı...
    İlginç sonuçlar var...
    Erken seçim mi geliyor yoksa?
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...
    Unutmayın;31 Mart seçimlerini de büyük oranda doğru bilmişdi Hisse.Net seçim anketi...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...83#post3468883

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 264/416 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •