Special Days Image
Sayfa 386/416 İlkİlk ... 286336376384385386387388396 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

poltk

Bu kağıdın normal tam gun ıslem görme şansı varmı yoksa hep tek fıyattamı olacak

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bu kağıdın normal tam gun ıslem görme şansı varmı yoksa hep tek fıyattamı olacak
    15 ocak ta ceza bitiyor

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Piramit bugünde 10000 lot boşalttı. Yeni satış koymazsa 2.seans yukarı bekliyorum. Elinden mallar itina ile alındı.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Piramit bugünde 10000 lot boşalttı. Yeni satış koymazsa 2.seans yukarı bekliyorum. Elinden mallar itina ile alındı.

Kesinlikle YTD.
    Sırf Poltk ten köşeyi döndü Piramit. Halka arz yapan Piramit elinde dünyanın malı olan Piramit. Sat sat bitiremedi.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ne güzel aşağı kırdıydı, kapanışta 300ün üzerine attı. 200e yaklaşsa tekrar gireceğim bekliyorum ama 250nin altına da düşmüyor ki.
    750bin adet lot var piyasada. Çok sığ hisse. Biri toplarsa bir daha arkasından bakarız artık kaç paraya gider kim bilir.

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Ne güzel aşağı kırdıydı, kapanışta 300ün üzerine attı. 200e yaklaşsa tekrar gireceğim bekliyorum ama 250nin altına da düşmüyor ki.
    750bin adet lot var piyasada. Çok sığ hisse. Biri toplarsa bir daha arkasından bakarız artık kaç paraya gider kim bilir.
    Takas takibi önemli. Takasta 156000 lotu olan piramit 1 haftadır satıştaydı. Bugünde kemiksiz 30 bin lot sattı ve çok güzel karşılandı. Kapanış zaten 339 ve 327 bandında oldu. Yukardan verince parça parça almaya devam ediyordum. Bugün de doldurduk şükür. Burada trade edip kazanamadığım olmadı. Elinde olanşara bol kazançlar.

Kesinlikle YTD.

Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Sırf Poltk ten köşeyi döndü Piramit. Halka arz yapan Piramit elinde dünyanın malı olan Piramit. Sat sat bitiremedi.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    30 bin sattı bugün

Kesinlikle YTD.

Son

Sayfa 386/416 İlkİlk ... 286336376384385386387388396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •