Sayfa 214/416 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Ben kesinlikle yeni alım yapacağım... Ama daha yavaş...

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

2. Genel kurula katılan ve bizi bilgilendiren paydaşlara teşekkür ederiz. Sağolun.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yine de yeni iş bağlantılarına yönelik net bir açıklama yok.. bağlantı var ama ne olduğu belirsiz..

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,051
     Alıntı Originally Posted by uaözcan Yazıyı Oku
    Yine de yeni iş bağlantılarına yönelik net bir açıklama yok.. bağlantı var ama ne olduğu belirsiz..

GK da olsa KAP'a aciklama yapmadan net bir bilgi vermezler..
    Genel mudure aciklamalari daha sik yapmasi konusunda ricada bulunduk.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Öyle hisseler var ki .. iş bağlantısı olmasa da ..olma ihtimalini bile paylaşıp hisseyi coşturuyor... Bizde var olanı bile bilemiyoruz.. karanlık bir bekleyiş .. başkada bir şey yok..2020 ekimden önce yeterince bir iyilesme beklemek hata olur... Benim anladığım bu...2019 da tedbirli gidecekler zaten...

Son düzenleme : uaözcan; 14-03-2019 saat: 18:55.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,051
     Alıntı Originally Posted by uaözcan Yazıyı Oku
    Öyle hisseler var ki .. iş bağlantısı olmasa da ..olma ihtimalini bile paylaşıp hisseyi coşturuyor... Bizde var olanı bile bilemiyoruz.. karanlık bir bekleyiş .. başkada bir şey yok..2020 ekimden önce yeterince bir iyilesme beklemek hata olur... Benim anladığım bu...2019 da tedbirli gidecekler zaten...

Olmayan bir seyi varmis gibi gosteren hisselerden pek bi hayir gormedim ben.
    Bu sirket ileriye donuk bir projeksiyondan gectim mevcutu bile vaktinde bildirmiyor, eksik bildiriyor.
    Burada bir artniyet yok, adamlar islerine bakiyorlar sadece.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. Sayın dudu bey bu konuda kısmen haklısınız, dediğiniz gibi adamlar sadece işlerine bakıyor, bu konuda en iyi örnek Sasa genel müdür sürekli yatırımlarını, ileriye dönük planlarını ve projelerini basinda anlatıyor ve bu da hisse fiyatına çok olumlu yansıyor, ama bazı şirketler de var her şeyi saklayıp gizlemeye ve fiyatı baskilamaya çalışıyorlar sürekli, tabi ki politeknik böyle art niyetli bir şirket asla değil.

8. Bence ketum falan değiller... aldıkları siparişleri bildirmemeleri için bir neden yok..niye gizliyorsun kardeşim.. amacın ne..biz boşu boşuna mı hayal dünyasında yaşayarak mı yatırım yapacağız.. Bu konu da sizin gibi düşünmüyorum..3 ay haber gelmez artık..6 aylık bilançosu gelene kadar sessizlik.. O da gelse faaliyet raporu berbat.. açıklama yok. Geleceğe yönelik açıklama yok. Sinir harbiyle yola devam.. bugünden itibaren ben ekranıma fiyat ve haber alarmı kurup bakmamaya çalışacağım..

Sayfa 214/416 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •